Aidatsız Kredi Kartı, Havale, Eft Ücreti Yok

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusunu bu sayfadan hemen yapabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusunu

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusunu bu sayfadan hemen yapabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı, Havale, Eft Ücreti Yok

BAŞVURMAK İÇİN TIKLA

Enpara kredi kartında aidat ücreti yoktur ve ayrıca harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Her ekstre döneminde Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yaptığınız 3 harcamanızı toplamda 6.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Masrafsız dijital bankacılığın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen Enpara.com’a başvurun.

Hesap kartınızda havale ve eft ücreti yok. Fatura ve diğer banka kredi kartı ödemelerinde ücret yok. QNB Finansbank, DenizBank ve TEB atmlerinden ücretsiz para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Enpara.com, QNB Finansbank’tan ayrılarak yoluna Enpara Bank olarak devam edecek ve halen kredi kartı masrafı ve havale, eft ücreti olmayacak.

10 yıldır Türkiye’de hizmet veren En para bankası Havale, Eft fast işlemlerinde hiç ücret almıyor.

Kredi kartına şimdi aşağıdan başvurursanız sizin adınıza Enpara tarafından Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan minik dostlar için mama bağışı yapılacaktır.

Ömür boyu aidat almayan kredi kartı!

Enpara.com Kredi Kartı’nızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer kontrolü seviyorsanız, kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz. Kontrol sizde, nasıl isterseniz!

BAŞVURMAK İÇİN TIKLA