reklam ver kayseri

Uçak Bileti Çok Ucuza Satılacak

AnadoluJet, Ramazan ayına özel olarak bilet fiyatlarını düşürme kararı aldı. 599 liradan başlayan fiyatlarla yurt içi biletler alınabilecek.

AnadoluJet, Ramazan ayına özel

Anadolu Jet yeni bilet kampanyası düzenledi. Ramazan ayına özel olarak yapılan kampanyaya ilişkin bilet satışları 20-21 Şubat 2024 tarihinde yapılacak ve uçuşlar 27 Şubat-27 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Anadolu Jet’in 599 TL’den başlayan yurt içi kampanyası ile Ramazan’da sevdiklerinizle olmak için tatilinizi hemen planlayın, avantajlı fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalayın.

Biletleme Tarihleri: 20 – 21 Şubat 2024

Uçuş Tarihleri: 27 Şubat – 27 Mart 2024,

20 – 21 Şubat 2024 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.

27 Şubat – 27 Mart 2024 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında web ve mobil uygulama üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dahil tek yön Standart pakette 599 TL, ExtraJet pakette 749 TL, KonforJet pakette 799 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında çağrı merkezleri, satış ofisleri ve acenteler üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dahil tek yön Standart pakette 649 TL, ExtraJet pakette 799 TL, KonforJet pakette 849 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacaktır.

Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi, tek yön, direkt uçuşları kapsamaktadır.

Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.

Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde kampanya fiyatları geçerli değildir, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılmalıdır.

Kampanya 130.000 koltuk sayısı ile sınırlıdır.

Kampanya sadece AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde (Türk Hava Yolları seferleri ve Codeshare seferler hariç) geçerlidir.

Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

AnadoluJet, kurallara aykırı olduğu tespit edilen durumlara karşı yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Bilet almak için TIKLA