reklam ver kayseri

Kurban Bayramına Özel Faizsiz 30.000 TL Kredi

Bir çok banka kurban bayramı yaklaşırken bayrama özel sıfır faizli kredi kampanyası başlattı. Başvurup hemen kredi çekebilirsiniz.

Bir çok banka kurban

Bir çok bankanın resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve bayrama özel yeni faizsiz kredi kampanyası duyurusu yapıldı.

Kurban bayramında kullanabileceğiniz faizsiz ihtiyaç kredilerini hemen çekip faiz ödemen aylık taksitle geri ödeyebilirsiniz. Kurban Bayramına özel Vade farksız ihtiyaç kredisi ve taksitli nakit avans veren bankaların listesi aşağıdadır.

İlgili bankanın mobil uygulamasını indirdikten sonra Mobil’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak görüntülü görüşme ile hemen müşteri olun, vade farksız ve yüzde sıfır faizli ihtiyaç krediniz hemen hesabınıza yatsın.

Yüzde sıfır faizle kredi veren bankalar:

ENPARA

Enpara yeni müşterilere özel faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. 20.000 TL tutarındaki 3 ay vadeli ihtiyaç kredisini faiz ödemeden çekebilirsiniz. Başvurmak için buraya tıkla.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank yeni müşterilere özel faizsiz ihtiyaç kredisi ve nakit avans veriyor. 6 ay vadeli 10.000 TL kredi ve 3 ay vadeli 20.000 tl taksitli nakit avans ile birlikte toplam 30.000 TL para çekebilirsiniz. Başvurmak için QNB Finansbank mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

AKBANK,

Akbank, yeni müşterilere özel faizsiz ihtiyaç kredisi ve nakit avans veriyor. 6 ay vadeli 10.000 TL kredi ve 3 ay vadeli 20.000 tl taksitli nakit avans ile birlikte toplam 30.000 TL para çekebilirsiniz. Başvurmak için QNB Finansbank mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

GARANTİ BBVA

Garanti bbva bankası yeni müşterilere özel faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. 20.000 TL tutarındaki 6 ay vadeli ihtiyaç kredisini faiz ödemeden çekebilirsiniz. Başvurmak için Garanti BBVA mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İŞBANKASI

İşbankası bankası yeni müşterilere özel faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans veriyor. 25.000 TL tutarındaki 3 ay vadeli ihtiyaç kredisini faiz ödemeden çekebilirsiniz. Başvurmak için İşbankası mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

TEB

TEB bankası yeni müşterilere özel faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans veriyor. 25.000 TL tutarındaki 3 ay vadeli ihtiyaç kredisini faiz ödemeden çekebilirsiniz. Başvurmak için TEB bankası mobil uygulamasını indirebilirsiniz.,

ALBARAKA

Albaraka yeni müşterilere özel faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. 15.000 TL tutarındaki 6 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini faiz ödemeden çekebilirsiniz. Başvurmak için buraya tıkla.