Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası kapsamında “Kullanıcı”; herhangi bir mobil veya dijital cihaz vasıtasıyla garajkayseri.com alan adlı web sitesine/mobil internet sitesine veya Garaj Kayseri mobil uygulamasına giriş yapan bütün gerçek kişileri ifade etmektedir. GarajKayseri.com 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu olarak, Site üzerinde giriş yapan Kullanıcı’nın kişisel verilerini sadece işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen durumlar ile sınırlı olarak kullanacak, işleyecek, saklayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Site üzerinde sunulan hizmetlerden faydalanan Kullanıcı, işbu Gizlilik Politikası’nda yer alan şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

© Copyrigth GarajKayseri.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. GarajKayseri.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar GarajKayseri.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

GarajKayseri.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] mail üzerinden linkleri bize bildirerek ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Veri sorumlusuna yapılan başvurunun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hallerinde ilgili kişi, Kurula şikâyette bulunabilir. Kanun, kişisel verilerin korunması kapsamındaki başvurular için kademeli bir başvuru usulü öngörmüştür. Bu kapsamda, ilgili kişilerin Kanunun uygulanması ile ilgili taleplerini öncelikle veri sorumlusuna iletmeleri zorunludur. Bu yol tüketilmeden Kurula şikâyet yoluna gidilemez.

Sizi mağdur eden, sizinle alakalı verilerin kaldırılması için [email protected] adresine mail atınız. Talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

This site uses cookies from Google to deliver its services, to personalize ads and analyze traffic. Your use of this site is shared with Google and by using it you agree to its use of cookies.

Daha fazla ayrıntı için TIKLA

SON HABERLER