Yüzde Sıfır Faizle Kredi Veren Bankalar

Birçok banka yüzde sıfır faizle İhtiyaç Kredileri vermeye başladı. Yüzde 0 faizle kredi çekebilirsiniz. Para anında hesabınızda..

Birçok banka yüzde sıfır

Kredi kartı borcunuz var ise ve ödemekte zorluk çekiyorsanız faizsiz kredi çekip kredi kartlarınızın borcundan kurtulabilirsiniz. Kredi faizlerin yüksek olduğu bu dönemde faizsiz kredi çekmek çok cazip gelmektedir.

Birçok banka faizsiz kredi veriyor. İşte o bankalar :

ENPARA

Yeni müşterilere özel %0 faizli ihtiyaç kredisi enpara’da. Yeni Enparalı olacaklara özel bu fırsat ile 10.000 TL 6 Ay taksitle %0 faizle kredi çekebilirsiniz. Aylık taksit tutarı : 1.666,67 TL Başvurmak için TIKLA

QNB FİNANSBANK

QNB FİNANSBANK yeni müşterilere özel 3 ay vadeli yüzde sıfır faizle 10.000 TL Taksitli Nakit avans ve, 6 ay vadeli yüzde sıfır faizle 10.000 TL olmak üzere toplam 20.000 TL para veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

AKBANK

Akbank yeni müşterilere özel 6 ay vadeli yüzde sıfır faizle 20.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

GARANTİ BBA

Garanti BBA yeni müşterilere özel 3 ay vadeli yüzde sıfır faizle 15.000 TL Taksitli Nakit avans ve, 6 ay vadeli yüzde sıfır faizle 10.000 TL olmak üzere toplam 25.000 TL para veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Türkiye İş Bankası yeni müşterilere özel 3 ay vadeli yüzde sıfır faizle 15.000 TL Taksitli Nakit avans veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

DENİZBANK

Denizbank yeni müşterilere özel 3 ay vadeli yüzde sıfır faizle 10.000 TL Taksitli Nakit avans veriyor. Ayrıca Denizbank 6 ay vadeli yüzde 1,99 faiz ile 10.000 TL kredi veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

ON DİJİTAL BANKACILIK

On dijital bankacılık yeni müşterilere özel 6 ay vadeli yüzde sıfır faizle 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Başvurmak için cep telefonunuzdan aşağıdaki QR kodunu okutup mobil cep şube uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

ALBARAKA TÜRK

Vade farksız 15.000 TL ve uygun oranlı hoş geldin finansmanı Albaraka’da. Siz de Albaraka Mobil’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak görüntülü görüşme ile hemen müşteri olun (3 ay ertelemeli) 1-6 ay vade ile 15.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.