Kayseri’ye Yeni Eğlence Merkezi Açılıyor

Kayseri’de yeni eğlence merkezi yeni açılan Recep Tayyip Erdoğan millet bahçesi içerisinde açılacak. Kayserililer oraya akın edecek.

Kayseri'de yeni eğlence merkezi

Kayseri’de yazın binlerce vatandaşı ve özellikle de gurbetçileri ağırlayacak olan yeni lunaparkın 1 ay içerisinde açılması planlanılıyor.

Türkiye’nin en büyük millet bahçesi özelliğini taşıyan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yeni eğlence merkezi açılacak. Yapım aşamasında olan yeni eğlence merkezi Haziran ayının başlarında açılacak

Kayserililerin merakla beklediği yeni lunaparkın bilet fiyatları gişede kart şeklinde tek binişlik olacak. Eğlence araçlarının fiyatı ise 80-100 TL arasında olacağı tahmin ediliyor.

Bahar aylarının gelmesiyle ziyaretçi akınına uğrayan millet bahçesi, içerisindeki kafeler ile birlikte gençlerin de uğrak noktası haline geldi. Bu yoğunluk ise beraberinde alandaki yeni çalışmaları da getirdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, TOKİ ve Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde yapımı tamamlanan 1 milyon 260 bin metrekarelik toplam alanda 1 milyon metrekare yeşil alanıyla dikkat çeken Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, Cumhuriyet’in 100’üncü yılında hizmete girdi.