reklam ver kayseri

Marka Elçisi olup evden para kazanabilirsiniz.

Marka Elçiliği yaparak para kazanabilirsiniz. Sizin tavsiyeniz üzerine ürünleri satın alan kişilerden komisyon alıp hesabınıza düzenli para yatar.

Marka Elçiliği yaparak para

Bir markanın ürünlerini ve hizmetlerini tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitlesi arasındaki iletişimi sağlayan kişilere Marka Elçisi denmektedir.

Marka elçiliği ilgili markaya tavsiye ettiği üyeler üzerinden para kazandıran bir sistemdir. Herhangi bir meslekte çalışan herkes marka elçisi olabilir. Aşağıdaki başvuru linkinden hemen kazanmaya başla.

Marka Elçisi Başvuru için TIKLAYINIZ

Marka Elçiliği yaparak para kazanabilirsiniz. Sizin tavsiyeniz üzerine ürünleri satın alan kişilerden komisyon alıp hesabınıza düzenli para yatar. Performansınıza bağlı olarak ayda 20 bin TL üzerinde para kazanabilirsiniz.

Ev hanımları, öğrenciler, ek iş yapmak isteyen herkes marka elçisi olabilir.

Çalışanlar, ev hanımları, öğrenciler! Mesleğiniz ne olursa olsun, Katılımevim Marka Elçisi olarak ek gelir elde ederek aile bütçesine katkıda bulunma fırsatını kaçırmayın!

18 yaşını doldurmuş bir T.C. vatandaşıysanız, akıllı telefonunuzdan bugünden itibaren ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamaya katıldıktan sonra Genel kurallar ve koşulları kabul edin ve Katılımevim’i yakınlarınıza tavsiye ederek Marka Elçiliği dünyasına adım atın.

Marka Elçilerimize düzenli olarak her ay, ayda yalnızca 1 defa IBAN’a ödeme yapılır.

Marka Elçisi Başvuru için TIKLAYINIZ