Kayseri’de İş İlanları Fuarı Düzenlenecek

Kayseri’de 200 firmanın ve iş arayan vatandaşların katılımıyla İstihdam Fuarı düzenlenecek. Fuar hakkında detayları yazımızdan bulabilirsiniz.

Kayseri'de 200 firmanın ve

200 firmanın ve iş arayan vatandaşların katılımıyla İstihdam Fuarı 14 ve 15 Mayıs 2024 tarihlerinde Salı ve Çarşamba günleri düzenlenecek.

İş arayanlar ve İş verenler düzenlenecek istihdam fuarında buluşacak. İş arayanlar iş, eleman arayanlar ise eleman bulacak.

Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, İşkur, Kayseri Osb, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve Kayif işbirliğinde düzenlenecek fuarda bir çok vatandaş istihdam edilecek.

Kayseri’de üretim yapan firmalar ve iş verenler ile iş ihtiyacı olan vatandaşlarımızın buluşacağı büyük İSTİHDAM FUARI 14-15 Mayıs’ta Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Fuar alanında yapılacak. Fuar alanına ulaşım ücretsiz olacak.

2 gün serecek olan fuar alanına ziyaretler 09:00 ila 17:00 saatleri arasında olacak.

Açılacak standlarda firma temsilcileri ile iş başvurusunda bulunan vatandaşlarımız doğrudan bir araya gelerek ilimizde üretimin devamlılığı ve arttırılması ile iş istihdamı sağlanarak şehir ve ülke ekonomimize önemli faydalar sağlanacak.