reklam ver kayseri

Fiat’tan 29 Ekime Özel Araba : 690 Bin TL

Fiat firması 29 Ekim’e özel sıfır araba üretip satışa çıkardı.

Fiat firması 29 Ekim'e

Fiat firması 29 Ekim’e özel sıfır araba üretip satışa çıkardı.

Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet 95 Hp modeli ile üretilen özel seri araba 690 bin 900 TL ile satışa sunuluyor.

Türkiye’de hafif ticari araç olarak en çok tercih edilen modellerden olan Fiat Fiorino Cumhuriyetin 100 yıldönümünü kutlamak üzere piyasaya çıktı.

Tofaş açıklamasına göre, Cumhuriyetin 100. yılını kutlamak ve bu özel yıldönümünün hatırasını ölümsüzleştirmek üzere tasarlanan Fiorino 100. Yıl Özel Serisi’nde, Türk Bayrağı’ndan esinlenerek yaratılan yeni tasarımsal özellikler ile birlikte aracın iç ve dış tasarımında 100. yıl logo kullanımları yer alıyor.

Cumhuriyetin kuruluş yılını temsilen toplamda 1923 adet üretilecek olan Fiorino 100. Yıl Serisi’nde orta konsolda, aracın numarasının yazılı olduğu ‘Özel Seri Numara Rozeti’ de yer alıyor.

Fiat Fiorino, kompakt boyutu, fonksiyonel yapısı, ekonomik ve çevreci özellikleriyle öne çıkıyor.

Fiorino, 100. Yıl Özel Serisi’nde EBD destekli ABS, ESP, ASR, yokuş kalkış desteği, sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastığı, klima, yağmur sensörü, karanlık sensörü, ısıtmalı ön sürücü ve yolcu koltukları, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, fonksiyonel deri direksiyon simidi ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar, 7 inç tablet ekran ile Apple CarPlay ve Android Auto teknolojisini standart olarak yer alıyor.

Arabayı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.fiatprofessional.com/tr/fiorino-combi-100-yil-ozel