Radar Tespit Uygulamasını İndir

Hız sınırını aşan sürücülere Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından radar cezası uygulanmaktadır. Radarbot uygulamasını aşağıdan linkten indir.

Hız sınırını aşan sürücülere

Hız sınırını aşan sürücülere Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından radar cezası uygulanmaktadır. 2024 yılı için Hız sınırını %10-%30 aşmanın cezası: 1.508,50 TL. Hız sınırını %30-%50 aşmanın cezası: 3.136 TL. Hız sınırını %50 üzerinde aşmanın cezası: 6.440 TL’dir.

Radarbot ücretsiz mobil uygulaması ile radar yerlerini görebilir ve sizde gördüğünüz radarları işaretleyebilirsiniz. Böylelikle ceza yemekten kurtulabilirsiniz.

Hayat pahalılığı olduğu bu dönemde kimse trafik cezası yemek istemez. Trafik işaret levhalarıyla bilgilendirilmesi radar uygulamasının bildirilmesi zaten zorunludur. Ancak, radar cihazlarının tespiti halinde 12 bin 977 TL ceza kesilmesi mümkündür.

Radarbot uygulaması cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulamadır. Diğer sürücüler radar yerlerini işaretleyip sizi uyarmaktadır.

Artık sadece size en yakın olan radarları değil, ülkenizdeki tüm radarları haritalarda görebilirsiniz. Bunları keşfetmek için tek yapmanız gereken haritayı yakınlaştırmak. 

Gerçek zamanlı uyarıları en iyi çevrim dışı radar tespit uyarı sistemiyle birleştiren tek uygulama. Radarbot’la, farklı araçlar için (arabalar, motosikletler, kamyonlar ve ticari araçlar) en iyi radar uyarılarını, gerçek zamanlı trafik ikazlarını ve özel hız sınırı uyarılarını güçlü bir uygulamada alırsınız.

Bu uygulamayı hem Apple hemde Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra konumunuzu açıp uygulamaya E-Posta, Google yada Fecebook hesabınızla giriş yapın. Reklamsız kullanmak isterseniz pro sürümüne ücretli üye olabilirsiniz.

APPLE İNDİR

ANDROİD İNDİR