Kayseri’de İcradan Ucuz Daireler

Devlet Kayseri’de icralık yada elinde kullanmadığı konutları satılığa çıkardı. Kayseri’de bir çok konut, uygun fiyatlara satılığa çıktı.

Devlet Kayseri'de icralık yada

Kayseri’deki kurumlar icralık yada kullanmadığı evleri ve arsaları ilan.gov.tr üzerinden satışa çıkardı. İhale usulü satılacak daireler ucuz fiyata ilanlarda yer alıyor.

Kayseri’de 53 konut ilanı yayınlandı. Satılık ilanları aşağıdaki linkten görebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

İlanlarda Türkiye geneli pek çok ilde 1334 konutun satışa çıkarıldığı görülüyor. İhaleler, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a gereğince kapalı teklif (artırım) usulü ihale ile her bir parselin ayrı ayrı ihalesi yapılacaktır.

İlandaki dairelerin Muhammen Bedeli 700.00 bin TL’den başlıyor.

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İcra daireleri tarafından satışa çıkarılan evlere ilişkin tüm bilgiler esatis.uyap.gov.tr adresinden görülebiliyor. Evin fotoğrafı, içerisinde bulunan mutfak, laminant, banyo malzemelerinin özellikleri, toplu ulaşıma yakın olup olmadığı gibi bir çok bilgi icra dairelerinin ilanlarında yer alıyor.

İlanları görmek için TIKLA