reklam ver kayseri

Netflix’te En Çok İzlenen Yerli Film ve Diziler

Netflix platformunda en çok izlenen 10 yerli Türk filmleri belli oldu. İşte en çok izlenen o dizi ve filmler

Netflix platformunda en çok

Netflix Türkiye’de en çok izlenen yerli diziler belli oldu. Netflix her geçen gün yepyeni yerli film ve diziler eklemeye devam ediyor.

Netflix’te en çok izlenen yerli dizi ve filmlerde Kübra, Kül, Kuş Uçuşu yer almaktadır. En çok izlenen dizi ve filmler daha sonra Terzi, Klüp, Recep İvedik 7, Adalet, Allah Yazdıysa Bozsun, Merve Kült ve Barış Akarsu “Merhaba”, Şahmaran, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? yer alıyor.

Şubat ayında ise Türkiye’de izlenen en çok dizi ve filmler sırasıyla şu şekildedir.

One Day

Emma (Anne Hathaway) ve Dexter (Jim Sturgess) birbirlerine tamamen zıt sosyal yapılardan gelen iki genç insandır. Emma işçi sınıfı bir aileden yetişmiş, hayata dair devrimci ruhu olan bir genç kızdır. Dexter ise baba parası ile okuyan, çapkın ve eğlenceden başka bir şeyi umursamayan biridir.

Kübra

Gökhan, İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan genç bir adamdır. Hayatının aşkı ile evlenmek için hayatını düzene sokmaya çalışan Gökhan’ın hayatı, bir gün parçası olduğu sanal arkadaşlık grubundan gelen bir mesajla alt üst olur. Kübra isimli bir hesaptan gelen mesajda, kimsenin bilmediği olaylar hakkında birtakım bilgiler yer almaktadır. Gökhan’ın mesajlaşması devam ettikçe, kendisini seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir durumun içinde bulur.

Griselda

Griselda Blanco’nun gerçek hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizi, Blanco’nun kurduğu işi ayakta tutabilmek adına verdiği mücadeleye odaklanıyor. Griselda ile tek başına bir kadın olarak güce kavuşabilmek için bitmek bilmeyen bir hırsın peşine takılmaya hazır olun! 

Rick and Morty

Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan dizi, yetişkinlere yönelik…

House of Ninjas

Ninjalar, Japon tarihinin pek çok önemli döneminde var oldu; peki ya hala modern toplumda gizlice görevler üstleniyorlarsa? Günümüz Japonya’sında geçen House of Ninjas, belirli bir görevin ardından köklerini terk eden son ninja klanı olan Tawara ailesinin hikayesini anlatıyor. Aile şimdi, ülkeyi temelden sarsmakla tehdit eden, Japonya’nın şimdiye kadar gördüğü en büyük krizle yüzleşmek zorundadır.

Alexander: The Making of a God

Büyük İskender Nasıl Büyük Oldu?, Büyük İskender’in Pers İmparatorluğu’nu fethederken yaşadıklarını mercek altına alıyor. Uzman röportajları ve yeniden canlandırılan sahnelerin yardımıyla bu tarihi olayın hikayesi detaylı bir şekilde inceleniyor.

A Killer Paradox

Süpermarkette çalışan genç bir adamın, istemeden birini öldürmesi üzerine gelişen olaylar

Young Sheldon

Young Sheldon ismiyle izleyici ile buluşacak olan dizi; Sheldon’ın Teksas’ta geçen çocukluğunu anlatacak.

Regular Show

Park görevlisi olarak çalışan Mordecai ve Rigby adlı tuhaf dostlar, vakitlerini aylaklık yaparak ve gerçeküstü maceralara atılarak geçirir.

House, M.D.

Hugh Laure, hastalarından hiç hoşlanmayan ama gizemli rahatsızları tedavi etmede bir dahi olan aksi hekim DR. Gregory House rolünde.