reklam ver kayseri

İnci Taneleri Dilber Son Bölüm İzle

İnci Taneleri Dilber son bölümü izle. İnci Taneleri full hd izle.

İnci Taneleri Dilber son

İnci Taneleri, BKM imzalı, ilk bölümü 25 Ocak 2024 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka paylaşmaktadır.

14 Mart Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 8. bölümünde Dilber, Zahir’den kurtulmanın planını yaparken Azem, geçmişin yaralarını sarmaya devam eder. 

Dilber, oğlunun yanına gelmesiyle rahatlar. Dilber’in Zahir’den tamamen kurtulması gerekir ve bunun için plan yapmaya başlar. Ancak Zerre Dilber’in bu planını Azem’e söyler. Azem, Cihan’la doğru bir iletişim kurabilmek için çabalamaya devam eder. Cihan’ın kafası ise babası ile ilgili iyice karışmıştır. Hatice’nin gelmesiyle Azem kendini ele veriyor. Hatice, Azem’in kim olduğunu sorgulayacak mı?

Azem, Piraye’nin ailesi ile aynı yerde çalışmak istemediğini ilettiğinde, Piraye ona reddedemeyeceği bir teklif ile döner. Azem, Piraye’nin yanından ayrılırken, Talip’le karşılaşır. Talip, Azem’den şüphelenir ve araştırılması için talimat verir. Azem’in gerçek kimliği ortaya çıkacak mı? Zahir, kardeşine ulaşır ve Alişan’ı Dilber’e vermenin hesabını sorar. Dilber’i tehdit etmeye çalışan Zahir, haber gönderip tehdit eder. Dilber, öfkeden deliye döner. Dilber konusunda Azem’i uyaran Nesrin, bu olaya karışılmamasını ister. Kasım ise Azem’in Dilber’e aşık olabileceğini ortaya atar. Peki Dilber’i kaderine mi terk edecekler? 

İnci Taneleri yeni bölümleriyle her perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de!

Son Bölümü izlemek için TIKLA