İnci Taneleri Dilber Fragman İzle

BKM imzalı Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

BKM imzalı Kanal D

İnci Taneleri, BKM imzalı, ilk bölümü 25 Ocak 2024 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka paylaşmaktadır.

25 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan İnci Taneleri dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ, kaybettiklerini bulabilecek mi? Acılarla dolu geçmişi, içinde taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, İrem Çıray, Onur Akbay, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak, Ülkü Hilal Çiftçi, Furkan Rıza Demirel

İnci Taneleri 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Dilber’i aşk acısı sarıyor!

Azem ile ayrılan Dilber sıkıntılı günler yaşar. Diğer taraftan Piraye ve Azem arasında da olaylar hızla değişmektedir.

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri on ikinci bölümüyle 25 Nisan Perşembe Kanal D’de!

12. Bölüm fragmanı izle

11 Bölümde ne olmuştu ?

18 Nisan Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 11. bölümünde Piraye ve Dilber’in karşı karşıya gelmesi Azem’i zor duruma düşürüyor! 

Sırat Sıcak, patronuna yaptığı ihanetin ortaya çıkmasıyla ağır bedeli ödüyor. Öldüresiye dövülen Sırat, Aleyna’nın da sonu olacak mı? Azem ve Cihan, Nehir’i birlikte aramaya karar verir. Gerçekten baba-oğul olabilmelerinin ve ailelerini dağıtan sırrın açığa çıkmasının tek yolu budur. Cihan da bu gerçeğin farkındadır. 

Dilber, Zahir’in ortaya çıkmasını beklerken Zahir’den gelen telefon Dilber’i alt üst ediyor. Zahir, kaçak yaşamaktan bunalınca Dilber’in karşısına çıkıyor. Piraye, Azem hakkında öğrendiklerini sindirmeye çalışır. Azem, hiç beklemediği bir anda Piraye ve Dilber’in yüzleşmesiyle şoke olur. 

Azem, hiç beklemediği bir anda Piraye ve Dilber ile yan yana gelince son zamanlarda yaşamak zorunda kaldığı her şeyi yeniden değerlendirir. Azem’in artık bir tercih yapması gerekecektir. Azem, Dilber’le yaşadığı tartışma sonrası otele geri döner. Aniden telefonuna gelen mesajla Azem büyük bir şok yaşar. Azem’e o mesajı kim attı? 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA