RU Dizisini Ücretsiz İzle

Gain’de yayınlanan RU dizisini izle. RU filmini aşağıda vermiş olduğumuz linkten ücretsiz izleyebilirsiniz.

Gain’de yayınlanan RU dizisini

38 yaşında bir kadın ve 18 yaşında bir erkeğin hikayesini anlatan RU dizisini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Ege’de bir sahil kasabasında her şeye rağmen yaşanan sıra dışı bir aşk hikayesi.

Sosyal medya platformu X’te (Twitter), ‘rudizisi yasaklansın’ hashtagi açıldı. Yapılan paylaşımların ardından diziye ilişkin araştırmalar başladı.

RU dizisi şu anda Gain platformunda 4 bölümü yayınlandı. Meryem Uzerli’nin başrollerini oynadığı dizi sevilerek izleniyor. Reyyan, Üzer’e aşık olurken, ikisi de çevre baskısıyla karşı karşıya kalıyor.

Ru Disizi Konusu:

Ru dizide, 18 yaşındaki Uzer ve kendisinden 20 yaş büyük Reyyan’ın aşk hikayesini anlatıyor. Uzer, annesi kanser hastası olan üstün zekalı bir çocuktur. Reyyan ise eşiyle birlikte Ru isimli restoranı işletmektedir. Reyyan Uzer’e aşık olur ve yaş farkına bakmadan Uzer’i çok sever. Hem Uzer hem de Reyyan büyük bir çevre baskısı görse de aşklarından vazgeçmez.

İzmir’in Urla ilçesinde çekilen Ru dizisi 24 Mayıs 2024 tarihinde ilk bölümü ile Gain’de yayınlanmaya başladı.

Ru Disizi Oyuncuları:

Ru dizisinin oyuncu kadrosunda Meryem Uzerli, Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri yer alıyor.

GAİN Premium abonelik kredi kartı ile alımlarda ve uygulama içi satın almalarda aylık 149 TL‘dir. Gain platformuna abone olarak 1 hafta boyunca ücretsiz dizi ve filmleri izleyebilir.

RU dizisini izlemek için TIKLA