reklam ver kayseri

İnci Taneleri 5. Yeni Bölüm izle

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri severek izleniyor. İnci Taneleri 5.Bölüm izle. Dizi bu akşam saat 20:00’de yayınlanacak.

Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri

İnci Taneleri dizisi her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanmaktadır.

Dizi Kanal D’de yayınlandıktan sonra İnci Taneleri Youtube kanalında canlı olarak daha sonrada Kanal D resmi web sitesinde yayınlanmaktadır. Diziyi televizyondan izleyemeyenler her zaman Youtube ve Kanal D’den HD olarak kaliteli izleyebilirsiniz. Youtube Premium hesabınız var ise Youtube’den İnci Taneleri’ni kesintisiz ve reklamsız izlemeniz mümkün.

İnci Taneleri konusu ne anlatıyor?

İnci Taneleri dizisinin konusu ise; Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesidir.

4 Bölüm olarak yayınlanan İnci Taneleri dizisi reytinglerde ilk sıraya yerleşerek seyircileri tarafından büyük ilgi gördü.

Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

İnci Taneleri yeni 5. bölümü 21 Şubat perşembe günü Kanal D ekranlarında..

İnci Taneleri dizisini aşağıdaki linklerden cep telefonlarınızdan ve televizyonlarınızdan youtube uygulamasından izleyebilirsiniz.

KANAL D WEB SİTESİNDEN İZLE

YOUTUBE KANALINDAN İZLE