reklam ver kayseri

Kayseri Yetkililerinden He De Geç !!

Sosyal medyaya düşen görüntüler herkesi şok etti.

Sosyal medyaya düşen görüntüler

Sosyal medyaya düşen görüntüler herkesi şok etti.

Kayseri’deki yetkililer bir vatandaşın derdini dinlerken mikrofonu unuttular. Vatandaş hakkında yapılan yorumlar herkesi şok etti.

Mikrofonu açık unutan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile Mehmet Özhaseki’nin, sıkıntısını anlatmaya çalışan vatandaşı “He de geç gitsin” diyerek geçiştirdiği ortaya çıktı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin He De Geç…!! sözleri büyük tepki topladı.

Vatandaşın sorununu dinleyen belediye başkanına “He de geç” diyen Özhaseki: Abartmanın ne anlamı var bilmiyorum. Olgunluk olsun diye dedim, açıklamasında bulundu.

Memduh Büyükkılıç’tan açıklama :

Sosyal medya mecralarında eksik bilgilerle yorumlanmaya çalışıldığı görülen turizm toplantısındaki görüntüde söylenen ifadeler tamamen iyi niyetli olup, konu zaten belediye gündemimizde yer aldığından bir sonraki soruya geçilebilmesine ve paydaşlara daha çok söz verilebilmesine imkan sağlanması amaçlanmıştır.

Konu ve ortam bütünlüğü dikkate alınmadan cımbızla çekilen ‘8 saniye’ görüntünün eksik bilgilerle servis edilmesinden iyi niyetle bahsedilemez. Herşeye rağmen şehrimize ve sağduyulu hemşerilerimize hizmet etme aşkından asla taviz vermeyeceğiz ve kimsede buna engel olamayacaktır.

işte o video :