Kayseri Büyükşehir Belediyesi'den İhaleler | Garaj Kayseri
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’den İhaleler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’den İhaleler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, Güneşli’de villa arsaları ile şehrin muhtelif yerlerinde bulunan arsa ve dükkânlar ihale ile satılacak.

buyuksehirden ihaleler 55

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bulunan 32 adet konut alanı arsası ihale ile satılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bulunan 32 adet konut alanı arsası, ihale ile ayrı ayrı satılacak.

Satılacak 32 adet konut (villa parseli) alanı arsasının ihalesi 22 Ağustos 2023 Salı günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecek ihale için son müracaatın, 22 Ağustos 2023 Salı günü ihale saatinden evvel olduğu belirlenirken, ihaleye katılmak isteyen vatandaşlar da müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapabilecek.

Öte yandan, Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan şehrin muhtelif yerlerindeki 10 adet arsa, ihale ile ayrı ayrı satılacak. Ayrıca Kocasinan ilçesi, Şeker Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 2 adet dükkân ise ihale ile tek tek satılacak.

Satılacak 10 adet arsa ve 2 adet dükkânın ihalesi 22 Ağustos 2023 Salı günü saat 14.10’da gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşecek ihale için son müracaat, 22 Ağustos 2023 Salı günü ihale saatinden evvel olarak kararlaştırılırken, 10 adet arsa ile 2 adet dükkân ihalesine katılmak isteyen vatandaşlar da müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapabilecek.

KOCASİNAN İLÇESİ ŞEKER MAHALLESİ 2 ADET DÜKKAN SATIŞ İHALESİ
Detaylı bilgi için tıklayınız
KOCASİNAN İLÇESİ GÜNEŞLİ MAHALLESİ 32 ADET ARSA SATIŞ İHALESİ
Detaylı bilgi için tıklayınız
ŞEHRİN MUHTELİF YERLERİNDE BULUNAN 10 ADET ARSA SATIŞ İHALESİ
Detaylı bilgi için tıklayınız

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar