reklam ver kayseri

Bilgileriniz İnternete Sızmış mı ? Tıkla Öğren

Mail adresi, Telefon numarası gibi bilgilerinizin Dark Web sitesine düşüp düşmediğini sorgulayın.

Mail adresi, Telefon numarası

İnternet korsanları bilgilerinizi çalıp, Dark Web sitesinde satışa çıkarabilmektedir. Bilgileriniz, bilgisayar korsanları tarafından kötüye kullanılıyor olabilir. Google bunun için yeni bir uygulama devreye soktu.

Dark Web veya Karanlık Ağ, internette normalde arama motorlarıyla erişilemeyen bir bölgedir. Burada bilgisayar korsanları yasal olmayan bilgileri yükleyebilmektedir.

Bu konuda bilinçli olmak ve verilerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Google’nin geliştirmiş olduğu Dark web raporu ile tarama yaparak verilerinizin bu karanlık internet sitesinde olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Bu araca “one.google.com” web sitesinden erişebilirsiniz. Uygulamaya gitmek için TIKLA

Bu site içerisinde ki Anasayfa da Dark web raporu’na tıklayıp Şimdi Deneyin deyin. Gmail adresinizin dark web’de olup olmadığını kontrol edin.

Bilgileriniz dark web’de bulunduğunda yapmanız gerekenlere dair bilgilerle kendinizi korumak için harekete geçin.

Diğer bilgilerinizin de taranmasını ister misiniz? Google One üyeliğiyle telefon numaranız gibi bilgilerinizle dark web’de karşılaşıldığında bildirim alabilirsiniz. Planları keşfet

2 ay boyunca ₺5,79 ₺1,39, ardından ayda ₺5,79‘ye telefon numaranız gibi bilgilerinizin internete sızıp sızmadığını öğrenin.