Cep Telefonundan Para Kazanma

Oturduğunuz yerden cep telefonunuzla para kazanabilirsiniz. Ayda 5 bin lira ile 30 bin lira arası para kazanabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden cep telefonunuzla

Cep telefonu ile evde, işyerinde, yolda para kazanabilirsiniz. Emeğinize ve çabanıza bağlı olarak aylık 5 bin lira ile 30 bin lira arası bir ek gelir etmeniz mümkündür.

Anlatacağımız sistem link kısaltarak para kazanma sistemidir. Aşağıdaki vereceğimiz siteye üye olarak işe başlayabilirsiniz.

para tl (1)
para tl (1)

Öncelikle vereceğimiz linke üye olun. Daha sonra haber linki, oyun linki, uygulama indirme linki gibi linkleri vereceğimiz siteden kısaltın ve kısaltılmış linki sosyal medya hesaplarından x, instagram, Facebook ve Whatsapp’tan paylaşın. Linki ziyaret edenler reklama tıkladığı zaman para kazanmış olacaksınız. 1000 tıklama başına 71 TL kazanmış olacaksınız.

Kazandığınız paranızı IBAN hesabınızdan yada PAPARA hesabınızda çekebilirsiniz.

Sitemizin ismi tr link, eğer link kısaltma işlerine eğer biraz aşinaysanız daha önce duymuşsunuzdur. Aşağıdaki linkten hemen üye olup para kazanmaya başlayın.

  • Ücretsiz bir şekilde kayıt olun
  • Herhangi bir bağlantı kısaltın
  • Kısaltığınız bağlantıyı paylaşın

Bol kazançlar dileriz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

TRLink uygulaması 9 yılı aşkındır Türkiye’de hizmet vermektedir.

Her hafta yüz kişinin kazanabileceği etkinlikler düzenlenir, her ay bir kişinin bin TL kazanabileceği etkinlikler sizleri bekliyor.

Hesabınızda şüpheli trafik algılanmazsa ödeme talebiniz anında hesabınızda. Şüpheli hesaplarda ödeme talebi 12 saat sürebilmektedir.

Tüm raporlar tek panelde. Anlık ziyaretçi, saatlik rapor, cihaz raporu, son tıklamalar, ülke raporları ve daha fazlası üye panelinde mevcut.

Hızlı açılan reklam sayfamız sayesinde ziyaretçi kaybetmeyin. Reklam sayfalarımızın sayfa açılış süresini 200 milisaniye altında.

Rekabetçi CPM oranlarımız ile her aldığınız tıklamaya en iyi CPM oranını alırsınız. En iyi CPM oranlarını alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz, sizlere ise bir kaç dakikada üye olmak kalıyor.

  • Papara – Alt limit 50 TL
  • Payeer – Alt limit 30 TL
  • Litecoin – Alt limit 50 TL
  • Banka Transferi – Alt limit 100 TL

TRLink Nedir ?

2016 Yılından bu güne kadar hizmet veren, kısalttığınız bağlantıları sosyal medya veya web sitenizde paylaşarak gelir elde edebileceğiniz, kendi reklam ağları sayesinde yüksek CPM oranı ile dünya genelinde en yüksek oranları sunan, istatistiklerinizi anlık olarak kontrol edebileceğiniz, anında ödeme ile kazançlarınızı alabileceğiniz bir link kısaltma servisidir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA