12 Kasım 2023 Kayseri Vefat Edenler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri’de 12 Kasım 2023 pazar günü vefat ilanları yayınlandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de 12 Kasım 2023 Pazar günü vefat ilanları yayınlandı.

Bu sayfada Kayseri Kocasinan ve Melikgazi merkez ilçelerinde vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Vefat edenlerin Ana ve Baba adı, Doğum yeri ve yılı, taziye adreslerini ve mezarlık bilgilerini öğrenebilirsiniz. Vefat İlanları Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından günlük paylaşılmaktadır. Vefat Edenlere Cenabı Hak’tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Kayseri’de bugün 2 kişi, Kasım ayında ise toplam 76 kişi hayata veda etti.

12 Kasım 2023 Pazar günü yayınlanan vefat ilanları aşağıdaki gibidir.

MUSTAFA TÖR MÜKREMİN / RÜŞEN KAYSERİ / 1959 ORG.HULUSİ AKAR CAMİ ÖĞLE ESKİ MEZ (Ada:48, Parsel:99) ERENKÖY Mah. 1467. Sokak/Cadde No:13 MELİKGAZİ/KAYSERİ

SEHER ŞİMŞEK ÖMER / EMİNE KOCASİNAN / 2001 ORG.HULUSİ AKAR CAMİ İKİNDİ ARGINCIK MEZ. (Ada:1, Parsel:4) SELÇUKLU Mah. SEDAT YENİGÜN Sokak/Cadde No:139 MELİKGAZİ/KAYSERİ


Kayseri’de ise aşağıdaki vereceğimiz linkten mezar yerini ve konumunu öğrenebilirsiniz. Vefat eden kişinin adını soyadını bilgilerini girerek mezar yerinin konumunu, parsel ve paftasını, hangi mezarlıkta olduğunu öğrenebilirsiniz.

Mezarlık Aramak için TIKLA