Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kübra Filmizi İzle

Netflix platformunda yayınlanan Kübra dizisinin konusu nedir ? Kübra kimdir ? Kübra disizini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Netflix platformunda yayınlanan Kübra

Çağatay Ulusoy ve Aslıhan Malbora’nın başrolünü üstlendiği ve Netflix’in bu hafta en çok izlenen dizisi Kübra filmini izle.

Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı yeni Netflix dizisi Kübra, “seçilmiş kişi olduğuna inanan” bir gencin sıra dışı yaşamına odaklanıyor.

Taylan biraderler imzalı bu dikkat çeken yeni Netflix dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Kübra dizisinde, Gökhan isimli bir gencin geleceği öngörüyormuş gibi mesajlar almasını konu ediyor. Hikaye, İstanbul’un arka mahallelerinden birinde yaşayan ve sevdiği kadınla evlenmek için hayatını düzene sokmaya çalışan Gökhan’ın hayatının, telefonuna gelen mesajla bir anda değişmesiyle başlıyor. Üyesi olduğu sanal bir uygulamada yer alan ‘Kübra’ isimli hesaptan gelen ilk mesaj: ‘Sen farklısın.’ oluyor.

+16 izleyici kitlesine sahip Kübra dizisi zirveyi koruyor. Netflix Kübra dizisi, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Roman, 2022 yılında yayımlanmıştır. Dizi Şiddet, argo, intihar ve ağır temalar içermektedir.

İZLEMEK İÇİN TIKLA