İsrail Tel Aviv Vuruluyor, Canlı Mobese İzle

İran-İsrail Savaşı resmen başladı. İran İsrail’e fırlattığı kamikaze dronelar ile resmen savaşı başlatmış oldu. Tel Aviv mobese izle

İran-İsrail Savaşı resmen başladı.

İran, İsrail’e yönelik insansız hava aracı saldırısını başlattı. İsrail’in Başkenti Tel Aviv’de halk panik halinde. İsrail savaş kabinesi acil olarak toplandı. İran İsrail’e kamikaze İHA’ların ardından Balistik füze de gönderdiği açıklandı.

Hizbullah; İsrail kontrolündeki Celile ve Golan tepelerini roketlerle vuruyor.

İranlı üst düzey yetkili:

“Bu gece dünya çapında yüz milyonlarca insan, İran’ın İsrail’in yüzüne atacağı tokatın sesini duymak için uyanık kalacak.” açıklamasını yaptı.

Son Dakika: İsrail ordusu, İran’ın ülkeye saldırmak üzere çok sayıda SİHA havalandırdığını açıkladı.

İsrail, vatandaşlarının sığınaklara girmesi çağrısında bulundu. İran ise İsrail’e saldırıyı sonlandırdığını açıkladı.

İran’ın BM misyonu: “Bu saldırı, Şam’daki elçiliğimize yönelik saldırıya karşı meşru müdafaydı. Mesele sonuçlanmıştır diyebiliriz. Ama İsrail rejimi bir hata daha yapacak olursa, İran’ın cevabı daha şiddetli olacak.”

ABD’li yetkililer, İran’ın saldırısının en kötü senaryo olduğunu ve Orta Doğu’da daha büyük bir savaşa yol açabileceğini ifade etti.

İran, İsrail’e misilleme saldırısı düzenlemek için SİHA gönderdi SİHA’ların güzergahındaki Irak, Ürdün ve Lübnan hava sahalarını kapattıklarını açıkladı. Suriye ve Ürdün de hava savunma sistemlerini alarm konumuna getirdi.

İsrail, Suriye’yi vurmaya başladı.

İsrail’in başkenti TEL AVİV Şehrini mobese kamerası ile canlı olarak izleyebilirsiniz. Tel Aviv, İsrail’in Akdeniz kıyı şeridinde, Guş Dan metropolünde bulunan 451.523 nüfuslu bir şehirdir. Ülkenin finans ve teknoloji merkezidir.

Tel Aviv Skyline Viewed After Israel Reports Iranian Drone Launch

İZLEMEK İÇİN TIKLA