Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnci Taneleri İzle

İnci Taneleri’nin ikinci fragmanında Dizide pavyonda çalışan Dilber karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü’nün dansı olay oldu. İnci Taneleri İzle, konusu, fragmanı, dizi ne zaman ?

İnci Taneleri'nin ikinci fragmanında

“İnci Taneleri” dizisi, Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan ve başrolünde oynadığı bir dram serisidir. Dizi, Azem Yücedağ’ın hikayesini anlatıyor. Azem, suçsuz yere eşini öldürmekle suçlanan ve cezaevinde yıllar geçiren bir edebiyat öğretmenidir. Hapisten çıktıktan sonra, geçmişin acıları ve saklı sırlarla mücadele ederek umut peşinde koşar.

Amacı, dağılmış ailesini yeniden bir araya getirmektir, ancak çocukları artık çok değişmiştir. Dizide Yılmaz Erdoğan’a Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak ve Ülkü Hilal Çiftçi gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Hazar Ergüçlü, bir taverna şarkıcısı olan Dilber karakterini canlandırıyor. Dizi, Kanal D’de yayınlanacak ancak yayın tarihi henüz belirlenmemiş. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve dizi tanıtımında okuduğu bir şiir, dizinin ilk tanıtımında büyük ilgi gördü. Şiirde, sevilen bir insanın yokluğunda yaşamanın zorluğu ve anlamsızlığı işleniyor.

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır. Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır….

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak, Ülkü Hilal Çiftçi

Senaryo: Yılmaz Erdoğan Genel Sanat Yönetmeni: Yılmaz Erdoğan Yönetmen: Şenol Sönmez Yapım: BKM

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimlerin başrolü paylaşacağı İnci Taneleri’nin ikinci fragmanında Dizide pavyonda çalışan Dilber karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü’nün dansı olay oldu.

Fragmanı izle