İnci Taneleri Dilber 4.Bölüm Reyting Sonuçları

15 Şubat 2024 perşembe tarihinde Türkiye’deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sıralaması açıklandı.

15 Şubat 2024 perşembe

15 Şubat tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. İnci Taneleri, Hudutsuz Sevda, Kül Masalı, Survivor All Star kaçıncı sırada yer aldı.

Bugün Hudutsuz Sevda, Aldatmak dizilerinin yeni bölümü yayınlanırken, İnci Taneleri 4. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor.

Geçen hafta perşembe günü Total’de reyting listesinin ilk sırasında İnci Taneleri, ikinci sırada Hudutsuz Sevda, üçüncü sırada Survivor All Star yer aldı.

reyting; izleniş durumu, izlence anlamlarına da gelmektedir. Yani ülkemizde reyting deyince ilk akla gelen konu televizyon reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir diğer tanımı; “herhangi bir televizyon kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. 

inci taneleri ne zaman
inci taneleri ne zaman

15 Şubat reyting sonuçları yarın sabah açıklanacak. Sonuçlar açıklandıktan sonra buraya ekleyeceğiz. Sabah bizi takip edin 🙂

8 Şubat 2024 reyting sonuçlarına göre: İnci Taneleri 3 kategoride de birinci olurken, İnci Taneleri’nin özeti de iki kategoride ikinci oldu.