3391km filmin konusu, 3391km izle

3391km filmi izle, fragman izle, sinema bileti al, 3391km konusu nedir ?

3391km filmi izle, fragman

Deniz Enyüksek yönetmenliğinde çekilen film 3391 Kilometre, birbirlerinden kilometrelerce uzakta olmalarına rağmen, sevginin güçlü bağını hissedebilen iki gencin hikayesini konu ediyor.

Ahmet Haktan Zavlak, Derya Pınar Ak, Cavit Çetin Güner gibi oyuncuların oynadığı sinema filmi 12 Ocak 2024 tarihi itibariyle vizyona girdi. İzleyenleri duygulandıran film oldukça ilgi görüyor.

Filmin konusu : Aşk, Dram, Gençlik,

Beyza Alkoç’un aynı isimli kitabından uyarlanan film, iki genç arasındaki uzak mesafe aşkının hikâyesini anlatıyor. Film 1 saat 49 dakika sürüyor.

İzmir, 18 yaşında; ismini aldığı güzide şehrimiz İzmir’de yaşayan bir genç… Bir gece aldığı bir mesajla hayatına Ege girer ve her şey bir anda değişir.

3391 Km, birbirlerinden kilometrelerce uzakta olmalarına rağmen, sevginin güçlü bağını hissedebilen iki gencin hikayesini konu ediyor. Sosyal medya üzerinden taşınan iki genç, sohbet ettikçe birbirlerinin hayatlarına dokunduklarını fark eder. Birbirlerini görmeden, duymadan gece gündüz konuşan gençler, aralarındaki mesafelere rağmen aşkın imkansız olmadığını keşfederler.

Filmi Kayseri’de Kayseri İldem Park Cinefora, Kayseri Kasseria, Kayseri Onay Cinelux (İpeksaray), Kayseri Paribu Cineverse (Forum Kayseri), Kayseri Paribu Cineverse (Kayseri Park)’da izleyebilirsiniz.

Bilet almak için TIKLA

Fragmanı izle