25 Ocak 2024 reyting sonuçları, İnci Taneleri kaçıncı oldu

25 Ocak perşembe tarihinde yayınlanan programların, dizinlerin ve filmlerin reyting sonuçları açıklandı.

25 Ocak perşembe tarihinde

Televizyon yayıncılığın vazgeçilmez bir unsuru olan reyting derece, derecelendirme veya puanlama gibi anlamlara gelmektedir. İzleyici Oranı (reyting) ortalama izlenme oranıdır. Rayting sonuçları günlük olarak açıklanmaktadır.

Kanal D’de İnci Taneleri, Star Tv’de Sakla Beni, Show Tv’de Kara, Atv’de Aldatmak dizileri kaçıncı oldu?

Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri dizisinin 1. bölümü büyük bir ilgiyle izlendi.

İnci Taneleri dizisi 25 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00‘da Kanal D ekranlarında oldu. Merakla beklenen dizinin reyting sıralamasında kaçıncı olduğu merak ediliyor.

Saat 20:00’de başlayan Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi reklamsız 22:30’a kadar yayınlandı.

Hazar Ergüçlü‘nün Dilber karakterindeki pavyon dansı gündem olmuştu. Merakla beklenen dizinin ilk bölümü yayınlandı. Dizinin ikinci bölümü ise 1 Şubat perşembe günü saat 20:00’de ekranlarda olacak.

İşte 25 Ocak 2024 reyting sonuçları :

Total’de 1. sırada Kanal D’de izleyici ile buluşan “İnci Taneleri”, 2. sırada TV8’de ekranlara gelen “Survivor All Star”, 3. sırada ise Fox’ta yayınlanan “Hudutsuz Sevda” yer aldı.