Web Sitesinden Dolar Kazanın

Bir web siteniz var ise bu uygulama sayesinde web sitesinden dolar olarak para kazanabilirsiniz. Hemen kazanmaya başla..

Bir web siteniz var

Bir web siteniz var ise bu uygulama sayesinde web sitesinden dolar olarak para kazanabilirsiniz. 1 Dolar kazanırsanız 30 TL kazanmış olacaksınız. Sınır yok.

Siteniz aracılığıyla daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız ve en gelişmiş para kazanma çözümlerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz! Kullanıcılarınız için her zaman olağanüstü gelirler ve üstün reklam deneyimi beklentilerinizi karşılamayı hedefliyoruz. Monetag , her türlü trafikten para kazanmaya yönelik ileri teknoloji ürünü bir çözümdür.

  • Dünya Çapında Reklam kapsamı Yayıncılarımız şu anda trafiklerinin %100’ünden para kazanıyor. Her ülkede çok sayıda reklam verenimiz var, dolayısıyla hiçbir gösterim boşa gitmiyor.
  • Temiz ve Güvenli Reklamlar Yalnızca güvenilir, özenle seçilmiş reklam verenlerle çalışıyoruz. Tüm reklamlar, dünya lideri sahtekarlık önleme ve kötü amaçlı yazılım önleme çözümleri tarafından 7/24 otomatik olarak izlenir.
  • Yayıncı Topluluğu En büyük çevrimiçi yayıncı topluluğunun bir parçası olun! Daha fazla kazanmanıza ve para kazanmanın en etkili yollarını öğrenmenize yardımcı olmak için yenilikçi fikirler geliştiriyoruz.
  • Zamanında ve Hızlı ödemeler Esnek ödeme yöntemleri ve minimum 5 ABD Doları tutarındaki para çekme tutarıyla dünya çapında en hızlı haftalık ödemeleri alın.
  • Mobil web SDK’sı ve APK için çözümler Mobil web SDK’sı ve APK’sı için en iyi performansa sahip para kazanma biçimlerinden yararlanın. Yüksek gelir ve basit entegrasyon!
  • Çok çeşitli entegrasyonlar Büyük tedarikçiler, ajanslar, reklam ağları ve borsalar için çok çeşitli entegrasyon yöntemlerinden (API, XML, Smartlink) yararlanın. En etkili reklam biçimleri, en iyi ödeme koşulları ve çeşitli ayrıcalıklı özelliklerle para kazanmaya başlayın !

Monetag, pazarın önde gelen Reklam Ağlarından biridir. Günde 700 milyondan fazla reklam gösterimi sunuyoruz , neredeyse %100 doluluğu koruyoruz, 195’ten fazla ülkeden gelen trafikten para kazanıyoruz ve dünyanın tüm dillerinde kampanyalar yürütüyoruz.

Monetag, Propellerads’nin yayıncı kısmı şirketidir. 2011 yılından bu yana online ve Uluslararası reklamcılık hizmeti sunan, kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Kısaca en iyi Adsense alternatifi diyebilirim. Birçok reklam modeli vardır ve paneli oldukça kullanışlı bir platformdur. USD üzerinden kazanç Sunuyor. Ödemeler, her ayın 1-3 ü arasında yapılıyor. Türkiye dahil, Yüksek TBM ve CPM kazanç oranları bulunmaktadır.

Çok sınırlı sayıda ülke listesi dışında dünyanın her yerinden para kazanmak için başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’de iseniz para kazanmak için hemen aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

Adsense onayı alamayanlar, Hesabı kapananlar, daha yüksek kazanmak isteyenler, Alternatif reklam modelleri arayanlar mutlaka deneyin. Yüksek TBM & USD Kazanç.

Ödeme Yöntemleri : WebMoney, Payooner, PayPal, Skrill. Ödemeler her ayın 1-3’ü arasında yapılıyor. 

Herkese Bol Kazançlar Dileriz.

BAŞVURMAK İÇİN BURAYA TIKLA