Uygulama ile Aracınızın Bakımını, Sigortasını vs Takip Et

Arabanızın yağ bakımını, sigortasını, araç muayenesini ve diğer işlemlerini takip edebilirsiniz. Ücretsiz yağ kartı uygulamasını indir.

Arabanızın yağ bakımını, sigortasını,

Aracınızın bakımını, onarımını ve diğer önemli işlemlerini kolayca kaydedin ve takip edin. Hızlı ve güvenilir bir araç yönetim deneyimi için şimdi uygulamayı indirin!

YAĞKARTI uygulaması tamamen ücretsizdir.

YAĞKARTI uygulamasına kayıtladığınız aracınıza dair periyodik bakım, arıza – onarım, sarf malzeme girişi gibi teknik işlemleri dijital yollarla saklayıp, ihtiyaç duymanız halinde kolayca erişebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz mobil ve web tabanlı bir araç bakım takip programıdır.

YAĞKARTI uygulaması araç muayenesi, trafik sigortası, kasko, araca özel diğer muayene, yük ve yolcu sigortası … gibi süreli işlemleri, süresi gelmeden önce hatırlatır.

YAĞKARTI uygulaması ilgili işlemin bitiş tarihinden itibaren kaç gün önce uyarılmak istediğinizi sorar. 0 – 30 gün arasında bir değer girerek kaç gün önce uyarılmak istediğinizi siz belirlemiş olursunuz.

YAĞKARTI uygulaması SMS, E-Posta ve Mobil Bildirim ile tamamen ücretsiz bir şekilde aracınıza özel uyarıları iletmektedir. Ayrıca Üye Servis Noktalarımızda yapılan işlemler bittiği anda da uyarı mesajı iletilmektedir.

YAĞKARTI uygulamasına aracınıza ait istediğiniz dokumanı yükleyebilir, ihtiyacınız halinde cihazınıza indirip işleminizi yapabilirsiniz.

YAĞKARTI uygulamasıyla işlemin tutarı, ödenen tutar ve kalan tutar bilgilerine ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.

YAĞKARTI uygulamasına girilen hiçbir veri kaybolmaz. Hatalı bilgi girişi sebebiyle silinip, düzeltilen işlemler bile akıllı sistemler sayesinde kayıtlı kalmaktadır.

Uygulamayı Android ve App Store’den indirebilirsiniz…

Daha detaylı bilgi ve uygulamayı indirmek için BURAYA TIKLA