Fotoğraf Canlandırma Uygulaması | GarajKayseri.com
Fotoğraf Canlandırma Uygulaması | GarajKayseri.com
Fotoğraf Canlandırma Uygulaması

Fotoğraf Canlandırma Uygulaması

Ölmüş aile bireylerimizin ve mazideki tarihi resimleri canlandıran uygulama çıktı.

myheritage

MyHeritage, Deepfake teknolojisini kullanarak ölmüş kişilerin fotoğraflarını ‘canlandırdı’. 

Ölmüş yakınlarla özlem giderilmesini amaçlayan Deep Nostalgia, video canlandırma yoluyla eski fotoğrafları hareketli hale getiriyor, hatta fotoğraflardaki kişileri gülümsetiyor.

MyHeritage’ın bu kez duvarlarda asılı, albümlerde tozlanan aile fotoğraflarına hayat verme iddiasıyla piyasaya çıkardığı Deep Nostalgia büyük ilgi gördü. Uygulama, eski fotoğraflardaki kişileri gerçekçi bir şekilde hareket ettiriyor, hatta göz kırptırıyor, gülümsetiyor.

Bir fotoğrafta birden fazla yüz için işlem yapılabiliyor. MyHeritage Fotoğraf Geliştirici’den geçirilen fotoğraflara uygun en iyi sürücü seçiliyor, sonra her bir yüzü gülümsetip göz kırptıran ve hareket ettiren kısa video animasyonu üretiliyor. 

Kullanıcılardan 5 fotoğrafı bedava canlandırmalarının ardından daha fazla yükleme yapabilmeleri için abone olmaları talep ediliyor. Androrid uygulama değil, web üzerinden fotoğraflarınızı renklendirebilir veya canlandırabilirsiniz.

Eğer Linkler açılmıyor ise uygulama yoğunluktan çalışmıyordur. Daha sonra tekrar deneyiniz.

Uygulamayı Kullanmak İÇİN TIKLAYINIZ

indir

Ana sayfada yer alan ‘Fotoğraf Yükle’ butonuna basarak dilediğiniz görseli canlandırabilirsiniz. 30 saniye süren yükleme işleminin ardından sistemin algıladığı insan yüzleri, sağa sola hareket eden ve gülümseyen bir videoya dönüştürülüyor. Dilerseniz videoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Davut bey benim için yapar atarmisin 05424728582 numaradan whatsap dan atarım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar