Formu Doldur LG XBOOM Kazan

XBOOM Parti Hoparlörü Çekiliş Şansı için Formu Doldurun ve Çekilişe Katılın

XBOOM Parti Hoparlörü Çekiliş

LG Electronics Tic. A.Ş. tarafından çekilişle LG XBOOM XL7S veriyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar formu doldur kazan.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekilişte 2 kişi 19.999 TL değerinde LG XBOOM XL7S Karaoke Özellikli Taşınabilir Parti Hoparlörü ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 11.01.2024 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 16.01.2024 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. LG Electronics Tic. A.Ş., Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. www.lgkampanya.com internet sitesine giriş ücretsizdir. Ad, soyad ve e-posta bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekilişe katılarak, bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Katılımcıların çekilişe katılım süresi 22 Aralık 2023 saat 00.01’den 31 Aralık 2023 saat 23.59’a kadardır. 

Katılımcıların değerlendirmeye alınmaları formu doldurmaları ve kaydetmeleri gerekmektedir. Formun eksiksiz ve doğru doldurulması kontrol edilerek kazanan belirlenecektir. Üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Kazanılan ürün, kazananların açıklandığı tarihten itibaren en fazla 40 iş günü içerisinde kargo ile gönderilecektir.

Daha fazla ayrıntı ve Çekilişe katılmak için TIKLA