Aidatsız Kredi Kartına Başvur, 7/24 Fast ve Havale Ücretsiz

Herhangi bir aidat ücreti ödemeden kredi kartına sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hemen başvuru yap..

Herhangi bir aidat ücreti

En para kredi kartı ile Ömür boyu kredi kartı aidatı ödemezsiniz. Ayrıca kredi kartınızla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca en para hesabınızdan kredi çekerken Dosya masrafı ve Kredi tahsis ücreti yok. Banka hesabınızdan EFT, FAST, Havale ve fatura ödemeleri de tamamen ücretsiz.

Masrafsız dijital bankacılığın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen Enpara.com’a aşağıdaki linkten başvurun. QNB Finansbank, DenizBank ve TEB atmlerinden ücretsiz para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

10 yıldır Türkiye’de hizmet veren En para bankası Havale, Eft fast işlemlerinde hiç ücret almıyor. Diğer bankalar yıllık 300 ila 650 TL arası kredi kartı yıllık ücreti tahsil etmektedir.

Kredi kartına şimdi aşağıdan başvurursanız sizin adınıza Enpara tarafından Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan minik dostlar için mama bağışı yapılacaktır.

Enpara, Eylül 2012 tarihinde QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması olarak kurulmuştur. 

Ayrıca kredi kartına sahip olup, arkadaşını davet eden herkese 350 TL Nakit para ve hayvan barınağında yaşayan 2 hayvana mama desteği verilecektir.