Twitter 'Bir Sorun Oluştu Hatası' Çözümü | Garaj Kayseri
Twitter ‘Bir Sorun Oluştu Hatası’ Çözümü

Twitter ‘Bir Sorun Oluştu Hatası’ Çözümü

Twitter’de Bir Sorun Oluştu. Daha sonra tekrar istekte bulunmayı dene. hatası alıyorsanız bu yazımızda çözümünü bulabilirsiniz.

twitter bir sorun olustu

Öncelikle hesabınıza giriş yaparken bu hatayı almanız mümkün.

İlk yapmanız gereken Google Play’a girip twitteri güncellemek. Eğer twitter uygulamanız güncel ise ve tekrar aynı hatayı alıyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

Yeni Çözüm :

Ayarlar bölümüne gidin. Hesaplar < Hesap Ekle menüsünden Twitter uygulamasını seçerek giriş yapabilirsiniz.

Telefonunuzun ekranında twitter uygulaması ikonuna basılı tutun. Ara Butonuna basın ve twitter uygulamanız açılacaktır. Daha sonra giriş yapmayı deneyin. Bu şekilde hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Eğer ikinci bir hesap açmaya çalıştığınızda da aynı hatayı alıyorsanız hesabınızda şüpheli görülen bir hareket algılanmış olabilir, ilerleyen herhangi bir saat aralığında tekrar deneyebilirsiniz.

İkinci yöntem olarak ;

Telefonunuzun uygulama ayarlarınızdan twitter uygulamasının ön belleğini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif yöntem : Chrome uygulamasından : Twitter giriş yazarak googlede aratın. İlk çıkan https://mobile.twitter.com/login?lang=tr linkine tıklayın sizi twitter uygulamasına yönlendirecektir ( Buradaki Linkede tıklarsanız olur galiba) Giriş ekranı gelecektir Mail-şifre ile 2. Hesabınıza da giriş yapabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. telefondan uygulamayı kaldırın, chrome dan twitter.com şeklinde girin, sağ altta mobil twitterı yükleyin diyecek, yükleyin sorun düzelir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar