LG Televizyonlarda Ekranın Kapanma Sorunu | GarajKayseri.com
LG Televizyonlarda Ekranın Kapanma Sorunu | GarajKayseri.com
LG Televizyonlarda Ekranın Kapanma Sorunu

LG Televizyonlarda Ekranın Kapanma Sorunu

Lg televizyonların genelinde bir kaç gündür ekran gidip gelmesi sorunu yaşanmaktadır.

Pek çok lg kullanıcısının yaşadığı ve genel olduğunu öğrendiğimiz bu sorun en kısa zamanda gelen güncelleme ile çözülecektir.

Lg Tv kullanıcıları bu sorundan dolayı yetkili servisleri, ilgili bayileri ve lg çağrı merkezini aramaktadır. Yazılımsal olan bu sorunun çözülmesi için çalışmalar devam ediyor.

Yayın izlerken tv’niz bi anda kapanıyorsa, ekran kapanıyorsa, televizyonunuz açılmıyorsa geç açılıyorsa endişelenmeyin. Sorun yeni gelen güncelleme ile çözüme kavuşacaktır. Güncellemeyi Televizyonunuzun alması için internete bağlı olduğundan emin olun ve sık sık güncellemeleri kontrol edin. Televizyonunuzun başka ayarlarıyla oynamayın.

Ürününüz ile ilgili olarak hızlı ve kaliteli destek için 7 Gün (Saat 09:00 – 20:00)Teknik Destek hattımızı arayarak LG Müşteri temsilcilerimize problem bildiriminde bulunabilir, teknik tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirsiniz

  • Çalışma saatleri : Haftanın her günü , 09:00 – 20:00
  • 444 6 543

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar