İnstagram Hesaplarınızı Onaylayın Hatası

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesaplarınızı Onaylayın uyarısı gelirse ne yapmanız gerekmektedir?

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan

İnstagramda bölgendeki değişen yasaların bir parçası olarak, Hesaplar Merkezinde bulunan Facebook ve İnstagram hesaplarının arasında kişisel verilerini kullanmanızı onaylaman gerekecek.

Uygulamaya girdiğinizde bu uyarıyı alıyorsanız panik yapmaya gerek yok. Aşağıdaki adımları uygulamanız gerekecektir.

Başla’ya tıkla > Kişisel verilerini bu hesaplar arasında kullanmaya devam etmek istiyor musun? sorusunun aşağısında hesaplarınız listelenecektir. Hesaplar arasında verileri kullan’ı işaretleyip ileri butonuna tıklayın. Daha sonra Kişisel verilerini bu hesaplar arasında kullanmamızı onayla bölümünün en altından Onayla’ya tıklayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.

Bu işlemi Facebook ve İnstagram hesaplarını aynı anda kullanman için bir onaydır. Verilerini bu hesaplar arasında birleştirerek kullanman için bunu onaylaman gerekiyor. Eğer bu hesapların arasında verileri kullanmak istemiyorsan Hesapların Yönet bölümüne girerek hesaplarınızı kaldırabilirsiniz.

Farklı ürünlerdeki özelliklere kolayca erişebilmen için verilerini Meta merkezi her iki hesabınızda da kullanacaktır.

Hesaplar Merkezi’nde istediğin zaman hesaplarını bu Hesaplar Merkezi’ne ekleyebilir veya bu Hesaplar Merkezi’nden ayırabilirsin.