Tosuncuk Mehmet Aydın’ın Yeni Hali

Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın son fotoğrafı herkesi şaşırttı. Mehmet Aydın cezaevinden fotoğraf gönderdi.

Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın

Çiftlik Bank davasının sanığı olarak tutuklanan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın cezaevindeki resmi paylaşıldı.

Yüksek kazanç vaadi ile bir çok insanı dolandırdığı iddiasıyla aranan ve yurtdışına kaçtıktan sonra Türkiye’ye dönüp teslim olan Mehmet Aydın’ın yeni hali herkesi şaşırttı.

‘Tosuncuk’ lakabıyla tanınan Mehmet Aydın 3 Temmuz 2021 tarihinde İstanbul Havalimanında gözaltına alınmış ve tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Mehmet Aydın cezaevinde spor yaparak zayıfladığını açıkladı ve cezaevinden resim gönderdi.

Mehmet Aydın Oda Tv’ye şunları anlattı :

“29 aydır Edirne F Tipi Cezaevindeyim. İki katlı bir odaya bir ev mi demeliyim bilemiyorum. Üst katta yatak ve kıyafetler için dolaplar var. Doğu’ya bakan iyi güneş alan bir odam var. Alt kat Amerikan mutfak tarzı, salonda bir TV ve yuvarlak masa, alt katta mutfakta sadece çay, kahve bulunuyor. 100 metrekare civarı toplamda açık ve kapalı alan mevcut. Günüm kitap okumak ve ders çalışmakla geçiyor. Tabii akşamları diziler, filmler oluyor. Sabahları spor yapıyorum.”

Sevdiğim kıza evlenme teklifi etmek için bir yüzük aldım. Evlenme teklifi ettim ama kız beni reddetti. Yüzük öyle elimde kaldı, çok ağrıma gitti. O ruh hali ve alkolün etkisiyle olsa gerek aynı yüzüğü henüz tanıştığım Sıla’ya çıkarıp verdim. O da hemen kabul etti. Keşke alkol içmeseydim. Büyük saçmaladım. Sonra da sevmediğim biriyle mantık evliliği olarak nihayete erdi. Keşke hiç evlenmeseydim.”

İşte Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın son fotoğrafı :