Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken herkes hediye arayışına girmiş durumda. Peki sevgilinize, eşinize ne hediye alabilirsiniz?

14 Şubat Sevgililer Günü

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamı için ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır.

Sevgililer Günü, 14 Şubat günü bizim ülkemizde birçok ülkede kutlanan özel gündür. Bu özel günde sevgilisini veya eşini  mutlu etmek isteyenler için hediye ve sürpriz önerilerini derledik.

Ülkemizde Sevgililer Günü’nde eşe yada sevgiliye hediye alarak kutlanmaktadır. Sevgililer yada eşler bu günü romantik geçirmektedir. O gün sevgiliniz, nişanlınız yada eşinizle güzel bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz.

Sevgililer Günü için alınabilecek hediyeler, sevgilinizin kişisel tercihlerine, ilgi alanlarına ve hobilerine göre değişmektedir.

14 Şubatta bayanlara alınacak hediyeler :

Toka, Çanta, Ayakkabı, Kolye, Bileklik, Gül, Çiçek, iç giyim, gözlük, nostaljik radyo, kişiye özel gece lambası, kişiye özel kupa, cüzdan, akıllı saat, cep telefonu, kişiye özel yastık, tişört yada kupa, termos bardak, resimli saat yada takvim, makyaj malzemesi takımı, kablosuz kulaklık, Kişiye özel manyetik kum saati, geri Akış Tütsü, resimli çerçeve, beştaş pırlanta yüzük, şal.

14 Şubatta erkeklere alınacak hediyeler :

Cüzdan, kemer, gömlek, gözlük, nostaljik radyo, kişiye özel gece lambası, kişiye özel kupa, akıllı saat, çakmak, termos bardak, resimli saat yada takvim, kravat, kablosuz kulaklık, Kişiye özel manyetik kum saati, geri Akış Tütsü, telefon tutacağı, kişiye özel kalem, kişiye özel anahtarlık, İsme Özel Viski Kadeh Seti, oyun konsolu

Hediyelerin her zaman maddi bir karşılığı olması gerekmez. Özenli ve düşünülmüş bir yemek masası hem kadınları hem de erkekleri çok mutlu eder.