Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Naci Görür Uyardı, Büyük Deprem Olacak

Naci Görür ilk defa bu bölgeyi uyardı.

Naci Görür ilk defa

Kahramanmaraş depremlerini daha önceden tahmin eden ve sık sık vatandaşları uyaran Prof. Dr. Naci Görür yeni bir açıklamada bulundu.

Naci Görür ilk defa bu bölgeyi uyardı. Prof. Dr. Naci Görür: “Tunceli tehdit altında çünkü Erzincan-Karlıova arasında fay var.”

“Bu fayın zamanı geldi, deprem üretirse 7,4’e kadar çıkabilir. Tunceli tehdit altında.”

Naci Görür Haber Global’da yayınlanan Buket Aydın Yüz yüze programına katıldı. Programda Görür çok önemli açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Naci Görür: “Tunceli tehdit altında çünkü Erzincan-Karlıova arasında fay var.” “Bu fayın zamanı geldi, deprem üretirse 7,4’e kadar çıkabilir. Tunceli tehdit altında.”

Prof. Dr. Naci Görür: “Bakın 6 Şubat depremlerinin haberini aldığım zaman 5 saat aralıksız ağladım. Depreme gerçekten hazırlanmak istesek, hazırlanmamız en fazla 10-15 sene sürer. Demek ki halkın da depreme hazırlanma gibi bir talebi yok.”

Prof. Dr. Naci Görür: “İstanbul’da 1 milyon insanın canı tehlikede.”

Prof. Dr. Naci Görür: Erzincan-Karlıova arasını bekliyoruz. Bu fay deprem üretirse 7,4’e kadar çıkabilir. Tunceli tehdit altında. açıklamalarında bulundu.

Daha önceki aylarda Prof. Dr. Naci Görür: “Bugün olmazsa yarın, herhangi bir gün sabah uyandığımız zaman 7 büyüklüğünde bir depremin herhangi bir yerde olduğunu ve binlerce insanımızı kaybettiğimizi duyabiliriz, öğrenebiliriz.” açıklamasını yapmıştı.