Marketteyken Marka Boykot Kontrolü

Marketteyken cep telefonunuzdan boykotlu ürünleri anında öğrenebilirsiniz

Marketteyken cep telefonunuzdan boykotlu

Markete gittiğinizde boykotlu ürünleri almak istemiyorsanız bu siteye girerek ürünün markasını yazarak boykotlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Filistin’de sivilleri katleden İsrail’e tepkiler sürüyor. Türkiye’de vatandaşlar, Gazze’ye yönelik saldırıların ardından marketlerde satılan İsrail markalı ürünleri boykot ediyor. Boykotlu ürünleri almak istemiyorsanız aşağıdaki vereceğimiz web sitesinden ürünlerin boykotlu olup olmadığı öğrenebilirsiniz.

Tarayıcınıza boykothareketi.com yazarak web sitesine girin. Marka adını eksiksiz ve tam olarak bu siteye yazın. Eğer o ürünün markası boykotlu ise Boykot Listesinde! uyarısı ile sizi uyaracaktır. Eğer yazdığınız marka boykotlu değil ise Boykot listesinde Bulunamadı uyarısı verecektir.

Boykot, ticari yaşamda belli kişiler veya ticari işletmelerle iş yapmamaya veya onlarla ekonomik ilişkilerden organize bir şekilde kaçınmaya yönelik davranışlar olarak tanımlanabilir.

Siteye giriş için TIKLA

İsrail, dünya genelinde birçok ülkeye ürün ihracatı yapan ve çeşitli kategorilerde üretim yapan bir ülkedir. Türkiye de İsrail’in ticaret yaptığı ülkelerden biridir. Ancak, İsrail’in Gazze’ye yönelik askeri operasyonları ve bu operasyonlarda işlediği savaş suçları nedeniyle dünyanın birçok yerinde İsrail menşeli markalara karşı bir boykot hareketi başlatılmıştır.