KPSS’siz Büro Memuru İlanları Yayınlandı (Tüm İller)

İŞKUR tarafından KPSS’siz Büro Memuru iş ilanları tüm iller için yayınlandı. Listede Kayseri içinde iş ilanları var..

İŞKUR tarafından KPSS'siz Büro

KPSS’siz Büro Personeli ilanına başvurular başladı. Bugün son gün, hemen aşağıdaki vereceğimiz linkten İŞ-Kur sistemine giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz. Büro Memuru iş ilanlarında Engelli kontenjanlarıda mevcuttur.

İlanlar, Kayseri dahil tüm iller için yayınlandı. 20 Mart 2024 saat 23:59’a kadar başvuru yapabilirsiniz.

Yayımlanan ilana göre büro işçisi, büro makineleri teknik servis elemanı, Dış ticaret büro elemanı, Noter katibi, İdari işler büro memuru, büro yönetim elemanı, büro yönetimi ve sekreterlik meslek elamanı alımları yapılacak.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak,

Kurumların belirlediği özel şartlara sahip olmak,

Sağlık probleminin olmaması,

En az lise mezunu olmak

Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, analiz ve raporlama yapabilen, iletişim becerisi yüksek, araştırmacı ve yenilikleri takip eden, insan ilişkileri kuvvetli ve sonuç odaklı olmak,

Özel başvuru şartlarında yer alan yaş aralığında olmak,

Office programlarına hakim olmak.

İŞKUR aracılığı ile ilan edilen kamu işçi alım ilanlarına başvurular https://esube.iskur.gov.tr/ adresi veya e-Devlet üzerinden online kullanıcı girişi yapılarak ya da Alo 170 hattı üzerinden yapılabilmektedir.

İlgili iş ilanlarına başvurduktan sonra detaylar yüz yüze görüşülecektir. Başvuru yapacak adayların en az ortaöğretim (lise) mezunu olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Ön lisans ve lisans mezunları da başvuru yapabilecek.

Aşağıdaki linkte tıkladıktan sonra İşkur İnternet Şubesine E-Devlet şifrenizle giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra iş ilanlarını görebilirsiniz. Daha sonra İL bilgisi seçerek ikamet ettiğiniz ildeki iş ilanları karşınıza çıkacaktır. İlgili ilana başvuru yapabilirsiniz.

Büro Memuru iş ilanları için TIKLAYINIZ