reklam ver kayseri

Kedi Katili İbrahim Keloğlan’ın İfadesi

Kedi Eros’un katili İbrahim Keloğlan şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Kedi Katili İbrahim Keloğlan’ın İfadesi..

Kedi Eros’un katili İbrahim

İbrahim Keloğlan, İstanbul Başakşehir’de bir sitenin Eros isimli kedisini 6 dakika boyunca tekmeleyerek öldüren bir canidir. Bu şahıs iyi hal indirimi aldı ve maalesef serbest bırakıldı. Sitenin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere rağmen bu kedi katili şahıs halen tutuklanmadı. Dakikalarca süren işkence sonucu Eros, hayatını kaybetti.

Kedi Eros’un katili İbrahim Keloğlan şu şekilde açıklamalar yaptı:

“Ben bir suç makinesi değilim. Bir anlık öfke ile yaptım. 8 Şubat’taki duruşmadan sonra köylere giderek kedi maması dağıttım, barınaklara bağışta bulundum. Bana terapi gibi geldi.

Benim görüntülerimi yayanlar halkı kin ve düşmanlığa sevk ettiler. Ben öyle bir insan değilim.

Bu olay sebebiyle bütün bilgilerim herkesin elin geçmiştir. Benim ve eşimin ailesi insan içine çıkamayacak duruma düşmüştür.

Eros’un katili İbrahim Keloğlan’ın avukatı: “Sosyal medyada tek yönlü bakılıyor. Ben de bir kedi sahibiyim, müvekkilim halk nezdinde zaten cezasını çekmiştir.”

Görüşü sorulan duruşma savcısı, sanık Keloğlan’ın tutuklanmasını talep etti.

Mahkeme, İbrahim Keloğlan’ın 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmasına ve yurt dışına çıkış yasağı konulmasına karar verdi.

İbrahim Keloğlan’ın oturduğu sitedeki komşuları kapısına not bırakarak tepki gösterdi, ardından evin önünde komşuları tarafından protesto edildi. Site sakinleri “Sitede katil istemiyoruz” diyerek eylemde bulundular.

Aşağıdaki fotoğrafı bulanan savunmasız zavallı bir kedi nasıl katledilebilir. Bizler de bu caninin en ağır ceza almasını temenni ediyoruz. Hakkını Arayacağız…