Kayseri’de Yeni Mobese Kameraları Eklendi, CANLI İZLE

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin her caddesine Turistik Mobese Kameraları ekliyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin her caddesine Turistik Mobese Kameraları ekliyor.

Kayseri'de Yeni Mobese Kameraları Eklendi, CANLI İZLE

tv.kayseri.bel.tr adresinde yayınlanan Kayseri mobese kameralarına 4 adet yeni kamera eklendi. Kayseri Caddesi 1, Kayseri Caddesi 2, Emirgan üst geçit ve Sukaypark 2 kameraları eklenerek 87 Adet Canlı Yayın Kamerası adeti 91 adete çıktı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrin internet üzerinden anlık izlenebildiği kamera sayısını arttırdı.

Şehrin turistik ve önemli noktalarına yerleştirilen 91 adet canlı yayın kamerası ile uzaktan takip imkânı sunan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’yi,  ‘şehir merkezi’, ‘trafik’ ve ‘Erciyes’ kategorilerinde yer alan kameraları sayesinde dünyaya açtı.

Dünyanın her yerinden izlenen Kayseri canlı mobese kameralarını günde 1,5 milyon kişi izliyor.

Turistik Kameralar ile Kayseri Cumhuriyet Meydanını, Talas paraşüt alanını, Osmanlı sokağını, Sivas caddesini, Ali dağını, Düvenönünü, Hulusi Akar camisini, Hunatı, Erciyesi, Bünyanı, Yahyalıyı, Develiyi, Kale içini, Erkilet bulvarını, Tuna parkını, Osman Kavuncu caddesini, Yukarı Talası, Kartal kavşağını, Seyyid Burhanettin türbesini, Mustafa Kemal Paşa bulvarını, Hayvanat bahçesini ve bir çok yerleri canlı olarak izleyebilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘tv.kayseri.bel.tr’ adresli web sitesi ile Kayseri’nin dünyaya açılan penceresi olan turistik canlı kamera hizmeti, 7 gün 24 saat canlı olarak sunuluyor.

İZLEMEK İÇİN TIKLA