reklam ver kayseri

Kayseri’de Toplu İş Görüşmesinde Alınacak Elemanlar

Tüm i̇ş arayanlara yönelik olarak aşağıda i̇si̇mleri̇ belirtilen firmaların katılımıyla personel toplu görüşmesi̇/seçmesi̇ yapılacaktır.

Tüm i̇ş arayanlara yönelik

25 Ocak 2024 perşembe günü saat 13:30 da tüm i̇ş arayanlara yönelik olarak aşağıda i̇si̇mleri̇ belirtilen firmaların katılımıyla personel toplu görüşmesi̇/seçmesi̇ yapılacaktır. İş arayan tüm vatandaşlar belirtilen tarihte İŞKUR’a gidebilir.

Toplu iş görüşmesine toplam 20 firma katılacak ve toplam 647 eleman alımı yapılacaktır. İşkur Kayseri resmi hesabından açıklandı.

 “25 Ocak Perşembe günü saat 13.30’da tüm iş arayanlarımıza yönelik olarak aşağıda isimleri belirtilen firmaların katılımıyla personel toplu görüşmesi/seçmesi yapılacaktır. İş arayan tüm vatandaşlarımızı kurumumuza davet ediyoruz.”

Kayseri’de bir çok firmaya Beden işçisi, Mobilya döşeme işçisi, Terzi, Depo Görevlisi, Mobilyacı, Elektrikçi, Makine bakım ve onarımcısı, Sevkiyat görevlisi, Kaynakçı, Makine Teknikeri ve mühendisi, Dökümcü, Forklift Operatörü, Plastik enjeksiyon elemanı, Paketleme İşçisi, Elektronikçi, Kalite kontrol sorumlusu, Dış ticaret elemanı, Meydancı, Teknik ressam ve bir çok meslekten elemanlar alınacaktır.

Eleman Alınacak Firmalar ve meslekler aşağıdaki gibidir.

TURKUAZ SERAMİK

MONDİ MOBİLYA

ŞİRİKÇİOĞLU İPLİK

MODERN OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ

OGUANG KAYSERİ TEKSTİL

ISISAN ISI SANAYİ

BENSİMO SİSTEM ÇELİK EŞYA MOBİLYA EV GEREÇLERİ

UĞUR PAYZA DÖKÜM METAL

PINARSAN PLASTİK

MNF PLASTİK

MENKA KONDANSER VE METAL

AVRASYA HİDROLİK MAKİNE

TEK İŞ TRAKTÖR METAL KAPORTA

VENTİ MOBİLYA

MUEBLE MOBİLYA

EMAK ASANSÖR

MİNİSAN OTOMOTİV

DORUK KAĞIT

KAYSERİ YEM SANAYİ

REMAY METAL

İlanlara başvurmak için 25 Ocak Perşembe günü Selimiye Mah. Osman Kavuncu Cad. Nu:429 Terminal Karşısı Melikgazi adresindeki İŞKUR binasına bizzat gitmeniz gerekmektedir.