Kayseri’de Sular Kesilecek

KASKİ Genel Müdürlüğü Kayseri’de su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Duyuruya göre aşağıdaki mahallerde su kesintisi olacak.

KASKİ Genel Müdürlüğü Kayseri'de

Kaski, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Resmi hesabından su kesintilerini yayınladı. Su kesintisi nedeniyle mağdur olmamak için gerekli önlemleri almanız önemlidir. Detaylı bilgi için ALO 185 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

3 Haziran 2024 salı günü Kayseri’de bazı mahallelerde gün boyu sular kesilecek. Bulaşık yıkarken, banyo yaparken, temizlik yaparken su çok önemlidir. Mağdur olmamak için sular kesilmeden önce tedbir almalısınız.

3 Haziram 2024 Salı günü yapılacak su kesintileri bilgileri şöyledir.

MELİKGAZİ İLÇESİ – Alpaslan ve Yıldırım Beyazıt Mahalleleri’nde (Kısmen) içme suyu şebeke iyileştirme çalışmaları nedeniyle 04.06.2024 (SALI) tarihinde 12.30 – 16.30 saatleri arasında Planlı Su Kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kayseri’nin merkez mahallerinden Alpaslan mahallesi ve Beyazıt Mahalleleri’nde salı günü 12:30 ve 16:30 saatleri arasında 4 saat su kesintisi yaşanacak. Bu mahallede yaşayanlar 4 saat boyunca suları kullanmayacak.