Kayseri’de Poligon Var mı ?

Ateşli silah atışı uygulamaları için özel olarak inşa edilen tesislere Poligon denir. Kayseri’de poligon var mı ?

Ateşli silah atışı uygulamaları

Poligon’de atış ücretleri, mermi büyüklüğüne ve silah çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Poligonda atış yapmak için ruhsat gerekli değildir. 18 yaşını doldurmuş kişiler, poligon kullanabilir. Kendi ruhsatlı silahlarını atış poligonunda kullanmak isteyen kişilerin, kimlik belgesine ek olarak silah ruhsatı beyan etmesi de zorunludur.

Ruhsatsız silah ile atış poligonunda atış yapmak yasaktır. 13 ya da 15 yaş üzeri çocuklar poligonlar tarafından ebeveynleri ile birlikte olmak kaydıyla kabul edilebilmektedir. 18 yaş altı tek başına poligonda atış yapamaz.

Türkiye’nin En Büyük Atış Poligonu ve Kayseri’nin Tek Atış Poligonu Combat Poligon, sizlerin aile ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeniz için tasarlandı.

Kayseri’deki modern poligon tesisinde doğru silah kullanma konusunda ziyaretçiler eğitim alabilir. Alanında uzman atış gözetmenleri eşliğinde doğru silah kullanımı, teorik ve pratik atış ve atıcılık kuralları konusunda haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında eğitim programlarına katılabilirsiniz. Envanterde bulunan silahlardan dilediğinizle gözetmen eşliğinde güvenli atış yapabilirsiniz.

Tesis ayrıca silahlarınızın ihtiyacı olan tamir bakım hizmeti, orjinal yedek parçalar ile hizmet vermektedir.

Combat Poligon, Temel atış eğitimleri, Silah tamir ve bakım, Güvenlik atışları ile hizmet vermektedir.

Adres: Hunat Mah. Postalar Geçidi Sok. No: 9/B Melikgazi/KAYSERİ

İletişim: +90 552 669 66 70

Konum :