Kayseri’de Paketleme İşçileri Alınacak

Kayseri İşkur sisteminde aktif olarak 1149 iş ilanı bulunmaktadır. E-Devlet şifrenizle Kayseri iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Kayseri İşkur sisteminde aktif

Kayseri’de çeşitli iş ilanları yayınlandı. Beden işçisi, Ön muhasebeci, Paketleme, Depo görevlisi, Sevkiyat görevlisi, Mobilya montaj ustası, Aşçı, Kurye, Satış Elemanı, Garson, Kamyon şoförü, Çaycı, Bulaşıkçı, Büro elemanı, Şoför, Temizlik görevlisi, Kaynakçı ve bir çok meslekte eleman ilanları vardır.

Paketleme elemanı, ürünleri ambalajlamak, paketlemek, etiketlemek ve paketlenmiş ürünlerin kontrolünü yapmakla görevli kişidir. Üretim ve paketleme hatlarının temizliğini ve düzenini sağlar. 

Büro ve mağaza mobilyaları imalatı üzerine faaliyete gösteren firmaya; depoda paketleme elemanı olarak çalışacak deneyimli personeller allanacaktır. 20 – 40 yaş arası kadın paketleme işçisi alımı için başvurular başladı.

Çalışma saatleri Hafta içi 08:00 18:00 olup hafta sonu tatildir.

Hızlı Bir Şekilde Mobilya Parçalarını Belirli Gruplar Halinde Paketleyecek, Daha Önceden Paketleme Bölümünde Çalışmış  Deneyimli personel  alınacaktır.

Bahçe mobilyası üreten firmasında çalışacak paketleme işçisi elemanlar aranmaktadır.

İlanlara başvurmak için; E-Devlet şifrenizle İŞKUR’a giriş yapınız. İş İlanları bölümüne tıklayın. Arama bölümüne PAKETLEME yazıp ili Kayseri yazdıktan sonra arattırın. İlanlar listelenecekir. İlgili ilanları inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlanlara Başvurmak için TIKLA