Kayseri’de Ödüllü Yaprak Sarma Yarışması

Anneler Gününde Şoray Uzun’un sunuculuğunu yapacağı ödüllü ‘Sarma Yarışması’ Kayseri Kumsmall AVM’de yapılacak.

Anneler Gününde Şoray Uzun’un

Hünerli Anneler Yarışıyor, En Güzel Saran Kazanıyor. Anneler Gününde Şoray Uzun’un sunuculuğunu yapacağı ‘Sarma Yarışması’ için doğru Kumsmall AVM’ye.

Kayseri’nin ve Anadolu’nun en büyük avmsi olan Kumsmall AVM’de birbirinden güzel etkinlikler devam ediyor. Birbirinden süpriz hediyelerle Kayseri Kumsmall Avm’de yaprak sarma yarışması düzenleniyor.

12 Mayıs 2024 pazar günü saat 14:00’de anneler gününde Türk sunucu Şoray Uzun’un katılımıyla Kumsmall Avm’de sarma yarışması yapılacak.

 Yarışmaya katılan anneler, ustalıklarını konuşturarak yaprak sarması hazırlayacaklar ve jüri tarafından değerlendirilecekler. Etkinlikte dereceye giren annelere çeşitli ödüller verilecek.

Yarışmaya katılan ve birinci olan yarışmacıya Maximo Florya Koltuk Takımı, ikinci olan yarışmacıya Sofa Garden’den Bahçe seti, üçüncü yarışmacıya ise Hilal’den Fakir 4’lü çeyiz seti hediye verilecektir.

Anneler Günü’nü unutulmaz kılmak amacıyla 12 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te gerçekleşecek etkinlik, hünerli annelerin yeteneklerini sergileyecekleri keyifli bir platform sunuyor.