Kayseri’de Kentsel Dönüşüm Olacak Mahalleler

Kayseri Melikgazi ilçesinde Kentsel Dönüşüm Olacak Mahalleler açıklandı.

Kayseri Melikgazi ilçesinde Kentsel

Kayseri Melikgazi ilçesinde Kentsel Dönüşüm Olacak Mahalleler açıklandı.

Melikgazi Belediye Başkanı DR. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesinde çok yakında kentsel dönüşüm için çalışma başlatılacak mahalleleri açıkladı.

Kazım Karabekir mahallesi, Battalgazi mahallesi, Anbar mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Çorakçılar mahallesi gibi alanlarda yapılacak kentsel dönüşüm çalışmaları masaya yatırıldı.

Palancıoğlu sosyal medya hesabından 2023 ve Türkiye Yüzyılı için çalışmaya “Yarın Değil Hemen Şimdi” diyerek devam ediyoruz. Hayırlı olsun. açıklamasıyla ilk sinyalleri verdi.

Melikgazi Belediye Başkanı DR. Mustafa Palancıoğlu’nun kentsel dönüşüm ile ilgili açıklaması

Farklı alanlarda yeni projelerle vatandaşlarımızı rahat ettirmek, yüzlerini güldürmek için uğraşıyoruz. Kentsel dönüşümle ilgili şuana kadar sağ olsun mesai arkadaşlarımızla çok güzel bir birliktelik içerisinde çalışarak çok büyük projeleri hep birlikte hayata geçirdik. Bundan sonra da farklı projeleri hayata geçirmek için uğraşıyoruz. Kazım Karabekir, Battalgazi, Anbar, Yıldırım Beyazıt, Çorakçılar gibi farklı alanlarda kentsel dönüşüm çalışmalarımız var. Bugün de yine bu çalışmaları masaya yatırdık. Özellikle yakın zamanda güzel büyük bir proje olan Kazım Karabekir bölgemizde ikinci etap çalışmalarını başlatacağız. 90.000 metrekare alanda, 1000 daire içeren Kayseri’nin yine en büyük projelerinden bir tanesi olacak. Bu projelerle ilgili önümüzdeki günde bilgilendirme toplantısı yapacağız. Yıldırım Beyazıt ikinci etap çalışması ve Anbar’dakilere de bu müjdeyi verelim. Anbar’da da yeni kentsel dönüşüm projelerimizi başlatacağımız çalışmamızda yine tanıtım toplantısı ile değerli hemşerimize aktaracağız. Çorakçılar’da da küçük bir alanda farklı bir modelde kentsel dönüşüme başlamak istiyoruz. İnşallah orada da vatandaşlarımızla bir araya gelip, anlaştığımız takdirde orada da kentsel dönüşüm projesine başlayacağız. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Biz de Melikgazi olarak 2023’te Türkiye’ye 100 yılına inşallah ilçemize, ilimize düşen en güzel çalışmaları sizlerle buluşturacağız. İnşallah bu projeleri kazasız belasız tamamlamayı Rabbim nasip etsin.