reklam ver kayseri

Kayseri’de İntihar Vakaları 2023-2

Kayseri’de İntihar Edenler ve Kayseri intihar haberlerini derledik.

Kayseri’de İntihar Edenler ve

Kayseri’de İntihar Edenler ve Kayseri intihar haberlerini derledik.

Sevdiklerimizi düşünerek intihar eylemini düşündüğümüz zaman ne olursan olsun bu düşünceden vazgeçmeliyiz. Maddi sorunlar ve kişiler arası çatışmalar intihara sebebiyet vermektedir.

Kayseri’de 2022 yılında 97 intihar olayı yaşandı.

Kayseri’de son 3 ayda intihar edenler yada teşebbüsünde bulunanlar :

Kayseri‘de esnaflık yapan S.A., iddiaya göre K. A., T. A., Ş.A. ve A.A.’dan 1 milyon TL borç alarak, senet imzaladı. S.A., 1 milyon TL’lik borcunu 2 milyon TL olarak geri ödemesine rağmen senedi kendisine teslim edilmedi. Senedi teslim edilmeyen şahıs intihar girişiminde bulundu.

Kayseri’nin Talas ilçesinde yaşayan ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile işten atılan emniyet mensubu Y.Ç.’nin 14 yaşında lise birinci sınıfa giden kızı D.Ç., okuldaki akranları tarafından uğradığı zorbalığa dayanamayıp Kayseri’deki evlerinin beşinci katından atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Kiçiköy Mahallesi Kayabağlar Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, M.Z.K.’nın evine gelen yakınları, genç kadını salonda asılı halde buldu.

Kayseri’nin İldem ilçesinde sabah saatlerinde 8. Kattan bir kadın atlayarak intihar etti.

Kayseri’de Esentepe mahallesinde 13. kattaki evlerinin balkonundan bir kadın 2 çocuğuyla birlikte intihar etti.

Kayseri’de Talas ilçesinde Mevlana Mahallesi 3060. Sokak üzerinde meydana gelen olayda; 16 yaşındakii lise öğrencisi Ş.T.  14 katlı binanın son katından atlayarak hayatını kaybetti.

Kayseri’de bir vatandaş, Aile ve Sosyal Politikaları Müdürlüğü’nün 3. katındaki pencereye çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Selçuklu mahallesinde bıçakla intihara teşebbüs eden oğlunu kurtarmak isteyen anne de oğluyla beraber yaralandı.