Kayseri’de İntihar Edenler

İntihar eden bir kişi, tüm bu mücadele yollarını bırakarak, kendi yaşamına karşı bir eyleme girişir.

İntihar eden bir kişi, tüm

İntihar eden bir kişi, tüm bu mücadele yollarını bırakarak, kendi yaşamına karşı bir eyleme girişir.

kayseri-intiharlar

Eğer depresyon yani kişinin kendisine yönlendirdiği kızgınlık ölüm dürtüsüyle birleşirse, birey intihara teşebbüs eder.

Kayseri’de 1 Ağustos 2022 – 10 Eylül 2022 tarihleri arasında intihar edenler yada intihar girişiminde bulunanlar :

Talas ilçesi Bahçelievler Mahallesi İbnisina Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı bir apartmanda evinin yıkılmamasını isteyen bir kadın binanın 3’üncü katındaki evinin balkonuna çıkarak intihar girişiminde bulundu. 

Kayseri’nin İncesu ilçesinde bir kişi, polis ekipleri tarafından kullanmış olduğu dolmuşunun bağlanması sebebiyle intihar girişiminde bulundu.

Talas ilçesine bağlı Yenidoğan Mahallesinde akşam saatlerinde Alzheimer hastası olduğu öğrenilen 59 yaşındaki kadın, oturduğu binanın 11. katından merdiven boşluğuna atlayarak intihar etti.

Battalgazi Mahallesi Oba Sokak üzerinde bulunan bir apartmanda meydana gelen olayda, bunalıma girdiği iddia edilen B.A., silahla kafasına ateş ederek intihar etti.

Osmangazi Mahallesi Seyyid Burhanettin Caddesi üzerinde bulunan bir markette meydana gelen olayda, bunalıma girdiği iddia edilen H.E. (59), marketin bodrum katında kendini asarak intihar etti.

Talas’ta Derevenk Viyadük Köprüsü üzerinde akşam saatlerinde meydana geldi. İsminin Özcan olduğu öğrenilen kişi, köprü parmaklıklarının diğer tarafına geçerek intihar girişiminde bulundu. 

Hunat Mahallesi Sema Sokak üzerinde meydana gelen olayda, M.T.’nin (30) evine gelen yakınları, şahsı boruya asılı ve hareketsiz halde intihar etmiş halde buldu.

Kayseri‘nin Kocasinan ilçesinde bulunan Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesi içerisinde bulunan futbol sahasında bir kişi intihar etti.

Uğurevler Mahallesi 264 Sokak’ta meydana gelen olayda, bunalıma girdiği iddia edilen Lütfü Ö., av tüfeği ile kendine ateş ederek intihar etti.

Mimar Sinan Mahallesi’ndeki bir bağ evinde çalışan baba Halil (56) ve psikolojik sorunları bulunduğu iddia edilen oğlu Orhan A. (26) tartıştı. Bir süre sonra Orhan A, babası Halil’i bıçakladıktan sonra kendini asarak intihar etti.

Kayseri’de zabıta tarafından tezgahı alınmak istenen seyyar satıcı bıçağı boğazına dayayarak intihar etmek istedi.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Konaklar Caddesi üzerinde bulunan bir inşaatta meydana gelen olayda, psikolojik sorunları olduğunu iddia edilen H.D. ve H.C., 12 katlı bir inşaatın 7. katına çıkarak intihara teşebbüs etti.

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan bir üst geçidin trabzanlarına 2 kadın çıktı. İkna çalışmalarına yanıt vermeyip kendilerini boşluğa bırakan 2 kadını ekipler havada yakalayarak yukarı çekti.

Melikgazi İlçesi Tacettin Veli Mahallesi’nde bulunan bir kişi bulunduğu rezidansın camından kendini sarkıtmak suretiyle intihar etmeye kalkıştı.

Erhan Tarun (33) Kayseri Melikgazi’de beştepelerde ağaca asılı halde ölü bulundu.

Kayseri’de Bir erkek Ihlamur Köprüsüne çıkarak intihar girişiminde bulundu.

2000 doğumlu yabancı uyruklu şahıs (22) Erenköy Mahallesi’nde canına kıyarak hayatına son verdi.